נדלן, יחצ

לצד הפינוי בינוי הענק: רמות בעיר תקים 144 דירות ברמת השרון

תקים גם שטחי מסחר בשטח 14,400 מ"ר ברחוב שבי ציון, באותה שכונה שבה היא מקימה את פרויקט "רמות השרון" - 588 דירות חדשות ופארק בשטח של 11 דונם

חברת "רמות בעיר" שנמצאת בבעלות משותפת של שני יזמי הנדל"ן איציק ברוך וישראל לוי (באמצעות קבוצת יובלים וישראל לוי נדל"ן, בהתאמה), תקים 144 דירות ברמת השרון ועוד שטחי מסחר בשטח כולל של כ-14,400 מ"ר ברחוב שבי ציון בעיר.

החברה דיווחה היום לבורסה כי חתמה על עסקת קומבינציה עם בעלי קרקע פרטיים בשכונת מורשה, אותה שכונה שבה היא מקימה גם את פרויקט "רמות השרון" - פינוי בינוי ענק שבמסגרתו ייבנו 588 דירות חדשות ופארק בשטח של 11 דונם.

רמות בעיר מעריכה בדיווח לבורסה, כי אומדן היקף המכירות החזוי בפרויקט הינו כ-200 מיליון שקל, העלויות צפויות להסתכם בכ-170 מיליון שקל, והרווח מהפרויקט צפוי להיות כ-30 מיליון שקל.

במסגרת עסקת הקומבינציה שחברה בת של רמות בעיר חתמה אתמול, בעלי הקרקעות הפרטיות יקבלו תמורה של 43% מהפרויקט. העסקה נחתמה בכפוף לתנאים מתלים בינהם אישור התב"ע תוך פרק זמן קצוב וכן שהתב"ע תכלול לפחות 144 יחידות דיור. מימון הפרויקט יתבצע באמצעות מימון בנקאי.

רמות בעיר המנוהלת על ידי אליאב מימון גייסה בחודש מרץ האחרון 96 מיליון שקל באג"ח בבורסה בת"א, ובכספים היא מתכוונת להחזיר הלוואה לבנק על פרויקט רמות השרון, להמשיך ולממן את בנייתו, ולממן פרויקטים נוספים של החברה.

זמן קצר אחרי הגיוס החברה רכשה 2 בנייני משרדים בשכונת מגורים בצפון תל אביב תמורת 28 מיליון שקל, בשטח בנוי כולל של כ-1,900 מ"ר ברחוב הזז 18-16. החברה מתכננת להחזיק בבניינים כנכס מניב ולהשכיר את המשרדים. 
 

מתחם המגורים רמות השרון הוא פרויקט פינוי בינוי ענק ברחוב החלוץ ברמת השרון, המאגד בתוכו 4 פרויקטים שבכל אחד מהם יוקם מגדל בן 23-26 קומות. בסך הכל יוקמו כאמור 588 יחידות דיור חדשות במקום 168 יחידות דיור ישנות. פרויקט המגדל הראשון צפוי להתאכלס במהלך 2019 ואילו המגדל השני נמצא בשלבי בנייה מתקדמים. הצפי לאכלוס הינו בעוד כ-3 שנים. אדריכל הפרויקט הוא פרופ' גבי שוורץ, בעלי משרד אדריכלות שוורץ-בסנוסוף.

קבוצת יובלים, בבעלות איציק ברוך, מעורבת בהקמת מעל 1,000 יח"ד בת"א, רעננה, רמה"ש, גבעת שמואל, חולון ואילת. חברת ישראל לוי נדל"ן בבעלות ישראל לוי, מעורבת בהקמת פרויקטים רבים הכוללים מאות אלפי מ"ר למגורים, מלונאות ומשרדים ברחבי המדינה בערים ת"א, חולון, ירושלים, חיפה, ומודיעין ועוד.

 רמות השרון

רמות השרון (הדמיה - וויו פוינט)