הבניין שרכשה עזריאלי באוסטין, צילום רפי וונש

עזריאלי רכשה בניין משרדים בטקסס תמורת 100.5 מיליון דולר

המבנה הוא בן 5 קומות ובשטח של כ-23,200 מ"ר, והוא כולל כ-970 מקומות חנייה • ה-NOI השנתי הממוצע של הסכמי השכירות צפוי לעמוד על כ-6.7 מיליון דולר, תשואה של 6.7%

קבוצת עזריאלי רכשה בניין משרדים בעיר אוסטין, טקסס, בארה"ב תמורת 100.5 מיליון דולר. הנכס הוא בן 5 קומות ובשטח של כ-23,200 מ"ר, והוא כולל כ-970 מקומות חנייה אשר מרביתם נמצאים במבנה חנייה סמוך. עזריאלי מימנה את העסקה ממקורותיה העצמיים (40%) והיתרה (60%) מימון מגורם זר.

עזריאלי רכשה את הנכס באמצעות התאגיד האמריקאי Entity Purpose Special שבשליטתה, אשר יעסוק רק בהחזקת, ניהול, תפעול ופיתוח הנכס. בנין המשרדים ממוקם ב-LOOP 360, אזור משרדים בדרום מערב העיר בסמוך לעורק תחבורה מרכזי, כ-20 דקות נסיעה ממרכז העיר. הקמת הבניין הושלמה בשנת 2015 והוא החדש מבין כל בנייני המשרדים באזור זה.


הבניין מושכר במלואו כאשר הסכמי השכירות כוללים מנגנונים קבועים לעליית שכר דירה לאורך כל תקופת ההסכמים, כך שה-NOI השנתי הממוצע של הסכמי השכירות צפוי לעמוד על כ-6.7 מיליון דולר, המהווה תשואה של כ-6.7%. 

עסקה זו מהווה רכישה שניה של קבוצת עזריאלי בעיר אוסטין, טקסס, והיא מתווספת לחמשת הנכסים הקיימים בעיר יוסטון, גם היא במדינת טקסס. עזריאלי מדווחת כי הסכמי הרכישה והמימון אינם צפויים להשפיע באופן מהותי על החברה, וכי סכום המימון אינו עונה להגדרת "אירוע אשראי בר דיווח" לפי תקנות רשות ניירות ערך.