מגדל הלאום של גינדי החזקות בגבעת שמואל, הדמיה וויופוינט

גינדי החזקות חושפת את מגדל המגורים שתבנה בגבעת שמואל

המגדל בשכונת רמת הדר החדשה יתנשא לגובה של 23 קומות ויכיל 108 דירות

גינדי החזקות חושפת היום (ב') את מגדל המגורים החדש שהיא תבנה בשכונת רמת הדר החדשה בגבעת שמואל שנבנית כיום. המגדל יתנשא לגובה של 23 קומות ויכיל 108 דירות בנות 3 חדרים ועד 6 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים. החברה מדווחת כי עלות הקמת הפרויקט נאמדת בכ-180 מיליון שקל ואכלוסו צפוי בעוד כ-3 שנים.

משרד קיקה ברא"ז אדריכלים ומתכנני ערים תכנן את המגדל.

רוני טננבאום, סמנכ"לית השיווק של גינדי החזקות, מסרה: "החברה החליטה לצאת במבצע יוצא דופן ולהציע הנחות חסרות תקדים, אשר מתאפשרות בשל חסכון גדול של החברה בעלויות שיווק, פרסום, מימון ותקורות. אנחנו מציעים ל-50 רוכשים הנחות של 200-300 אלף שקל בהתאם לסוג הדירות, בתנאי שכל 50 הדירות יימכרו במסגרת מבצע זה עד 31 ביולי". 

 הדמיה מגדל הלאום

הדמיה מגדל הלאום (הדמיה וויופוינט)

 

שכונת רמת הדר החדשה הנבנית בצד הדרומי של גבעת שמואל תכלול כ-2,000 יחידות דיור במגדלים בגובה 10-23 קומות, שטחים ציבוריים פתוחים וגינות, מבני ציבור, שטחיים מסחריים ומרכז מסחרי, בתי ספר יסודיים וגם תיכון חילוני. דירת 5 חדרים בשכונה נמכרת היום ב-2.675 מיליון שקל ודירת 4 חדרים עולה 2.14 מיליון שקל. לפי בדיקה, בעשור האחרון מחירי דירות 4 ו-5 חדרים בשכונה זינקו ב-91% וב-122% בהתאמה.

בראיון שקיימנו עם ראש עיריית גבעת שמואל יוסי ברודני הוא מספר על תנופת הבנייה בעיר, ועל האופי שהוא רוצה להקנות לה. הוא מספר על שכונה מעורבת ברמת הדר, עם אוכלוסיה דתית לאומית וכן חילונית.