מיצג עזריאלי שרונה , תמונת רחפן גיא שדות

הסרטון המלא: מגדל עזריאלי שרונה הושק במיצג וידיאו תלת ממדי

המגדל הגבוה בישראל מתנשא לגובה של 255 מטר על פני 61 קומות • המיצג הוקרן על גבי הבניין עצמו

ביום חמישי בערב הושק רשמית מגדל עזריאלי שרונה בתל אביב, המגדל הגבוה בישראל, במיצג וידיאו תלת ממדי שהוקרן על גבי הבניין עצמו המתנשא לגובה של 255 מטר על פני 61 קומות. 


האירוע התקיים במעמד רון חולדאי ראש עיריית ת"א-יפו ובכירי המשק, ואירחו אותו בכירי קבוצת עזריאלי בראשות היו"ר דנה עזריאלי והמנכ"ל אייל חנקין. בין האורחים היו מוריס קהאן, טדי שגיא, יאיר סרוסי, פיני כהן, יונתן קולבר, אבי שומר מנכ"ל צומת ספרים, סם ניזרי מנכ"ל אלדו, משה גולברי, בנג'י זינגר מנכ"ל WeWork, עמית ורדי יו"ר לידר שוקי הון, עו"ד זוהר לנדה, חנה הולנדר מנכ"לית אקסלנס נשואה, אמנון דיק, עו"ד בני ברץ ורבים נוספים.


המיצג כללל סרטון בן 4 דקות שבו תוצג היסטוריה תל אביבית מימי הטמפלרים ועד להקמת עזריאלי שרונה. את המיצג שהוקרן ב-10 אלף מ"ר, 56 מיליון פיקסלים של אור לייזר ו-28 מקרנים, ניתן היה לראות גם מרחבי העיר ברדיוס רחב.  


עיצוב מגדל עזריאלי שרונה, פרי חזונו של היזם והאדריכל דוד עזריאלי בשיתוף עם משרד משה צור אדריכלים, תוכנן ופותח לצורתו הנוכחית בידי ממשיכת דרכו, יו"ר הקבוצה דנה עזריאלי, לצורה גיאומטרית ייחודית היוצרת מראה של מגדל הסובב על צירו. הסיבוב הייחודי מאפשר תצפית מכל חלקי המגדל אל הים ואל נוף עיר תל אביב.


בבסיסו של מגדל המשרדים ימוקם קניון עזריאלי שרונה, קניון המשתרע על פני 3. כמו המגדל, גם הקניון עוצב בקונספט חדשני עם חזיתות שקופות המקרינות לפנים המבנה ומעניקות תחושת מרחב ייחודית למבקרים, המשתלבת עם פרויקט הטמפלרים הייחודי של שרונה. 


במגדל יישבו בין השאר החברות פייסבוק ישראל, אמזון, איירון סורס, דרופבוקס, סיטי בנק, פירמת המחקר הבינ"ל נילסן, חברת ריג'וס הבינ"ל, חברת opc מתחום החשמל, חברת לדברוקס, סימילר ווב, LABS ועוד.

דנה עזריאלי אמרה באירוע, כי "עזריאלי שרונה הוא אחד הפרויקטים השאפתניים והמרהיבים בישראל. הארכיטקטורה של המגדל משקפת את התעוזה והיצירתיות של קבוצת עזריאלי, שמגדירה בכל פעם מחדש את קו האופק התל אביבי".