בית לקסוס, צילום שירן כרמל

עוברת מת"א לפ"ת: מרכז פעילות ואולם תצוגה חדש ללקסוס ישראל

החברה חנכה את "בית לקסוס" בקריית אריה פ"ת, קומפלקס משרדים ומסחר בשטח של כ-16 אלף מ"ר, ובו גם מרכז שירות ואולם למכירת רכבי לקסוס מיד שנייה

חברת לקסוס ישראל עוברת מתל אביב לפתח תקווה. החברה חנכה את "בית לקסוס" בקריית אריה פ"ת, קומפלקס משרדים ומסחר המשתרע על שטח כולל של כ-16 אלף מ"ר, ובו מרכז פעילות חדש בשטח של כ-5,000 מ"ר הכולל את משרדי ההנהלה, אולם תצוגה חדש, מרכז שירות ואולם למכירת רכבי לקסוס מיד שנייה. לקסוס ישבה מיום תחילת פעילותה בישראל ב-2006 ברחוב תובל בתל אביב. 

 בית לקסוס

בית לקסוס (צילום שירן כרמל)

 

על תכנון החוץ של בית לקסוס אחראית אורית וילינברג מ-OKA אדריכלים, על האדריכלות ועיצוב הפנים אחראי רון גרינברג, א.ר. גרינברג אדריכלים. הקבלן המבצע שבנה את המתחם הוא קבוצת בסט, וקבלן הפנים הוא שרון אייל חברה לבניין.

 בית לקסוס

בית לקסוס (צילום שירן כרמל)

 

מותג לקסוס בישראל מטמיע את החזון העיצובי החדש של לקסוס העולמית, כחלק ממהלך גלובלי במסגרתו המותג מרחיב את תדמיתו גם לתחום הלייף-סטייל החוויתי. אולמות התצוגה והשירות במתחם החדש מבקשים לענות על הצרכים הרגשיים והרציונאליים של הלקוח, להקרין תחושת יוקרה, חוויית אירוח ייחודית ונוחות מקסמילית. הם מעוצבים לפי אמות מידה שהוגדרו על ידי היצרן העולמי ומשלבים אלמנטים המבוססים על פילוסופיית העיצוב של לקסוס, ה-L-Finess, השואבת מוטיבים של עידון ואלגנטיות מהתרבות היפנית. 

אדריכל רון גרינברג מסר ל-LEGIT, כי "המתחם כולו תוכנן עפ"י אמות המידה של לקסוס העולמית, תוך התאמה ושידרוג עבור לקוחות הפרימיום בארץ. כך תוכננו איזורי קבלה, שירות לקוחות והמתנה מזמינים ורחבי ידיים עם עמדות שירות עצמי מתקדמות תוך מתן עדיפות רבה לרווחת הלקוחות. כן נלקח בחשבון בתכנון הקשר החשוב והמיידי בין כל הפונקציות, שבא לידי ביטוי במעברים חופשיים ובמעלית שקופה העוברת לאורך כל הפרויקט, מהטרייד-אין הממוקם בקומת המרתף ועד לשכת המנכ"ל שבקומה העליונה.


"הפרויקט כולו תוכנן תוך שימת דגש רב על שקיפות בין החללים השונים ובתוך כל אחד מהם. תכנון זה בא לשדר שקיפות כפולה - מצד אחד מול העובדים ומצד שני מול הלקוחות, ומהווה חלק מתפיסת המכירה ושירות הלקוחות העובר כחוט השני לאורך כל דרכה של החברה".

 בית לקסוס

בית לקסוס (צילום שירן כרמל)