פרויקט פרי בסט בלוד, Pivot studio

אלדד פרי תבנה 450 דירות בלוד - רינת גבאי תככב בקמפיין

כוכבת הילדים, ילידת העיר, תנסה לשווק את תדמית העיר לוד כעיר חינוך מובילה ושל הפרויקט עצמו מאותה סיבה * כמה תרוויח גבאי עבור הקמפיין?

חברת אלדד פרי נדל"ן תבנה 450 דירות חדשות בלוד בפרויקט "PERIBEST" במרכז העיר בהיקף כספי מוערך של כ-600 מיליון שקל. אתמול חתמה החברה על הסכם אופציה לרכישת הקרקע מנתנאל גרופ בכ-180 מיליון שקל.

הפרויקט ייבנה כרצף לשכונת רמת אלישיב, הוא יכלול 5 בניינים בגובה של 22 קומות כ"א, והם יכללו דירות,4 ו-5 חדרים ופנטהאוזים. מחירי הדירות בפרויקט בתקופת ההשקה – החל מ-1.19 מיליון שקל. בשלב א' ישווקו 170 דירות. על התכנון אחראי משרד שמעון קידר אדריכלים.

בבניית הפרויקט יושם דגש על נושא החינוך: בכל בניין תיבנה כיתת לימוד עבור ילדי הפרויקט, חללי הלימודים יהיו שיתופיים במתכונת הדומה לחללי העבודה המשותפים. בסמוך למתחם יש מספר גדול של בתי ספר תיכון מובילים וגני ילדים.

אלדד פרי שכרה את שירותיה של כוכבת הילדים רינת גבאי כדי לקדם את הפרויקט. גבאי, ילידת העיר לוד, תפעל לקידום תדמית העיר לוד כעיר חינוך מובילה ושל הפרויקט עצמו מאותה סיבה. גבאי תככב בקמפיין החברה ותפיק במשותף עם החברה דיסק חדש שבו ישתתפו אלפים מילדי ישראל וילדי לוד בפרט, כאשר אחד מהשירים הנכתב במיוחד בימים אלו, יוקדש לעיר לוד.

לפי הערכות, גבאי תשתכר 350 אלף שקל עבור הקמפיין.

זו לא הפעם הראשונה שאלדד פרי משתמשת בידוענים לקידום הפרויקטים שלה. בפרסומות לפרויקט ברמלה כיכבו צביקה פיק, אליקו ואייל גולן.

 קמפיין רינת גבאי לאלדד פרי

קמפיין רינת גבאי לאלדד פרי( יחצ)