פרויקט צרפתי באגמים באשקלון, הדמייה וויופוינט

חברת צרפתי שמעון נכנסת לתחום הדיור המוגן

זכתה במכרז של רשות מקרקעי ישראל לרכישת קרקע בגן יבנה תמורת 28.6 מיליון שקל כולל פיתוח, עליה היא מתכוונת לבנות מבנה לדיור מוגן עם 240 יח"ד

חברת צרפתי שמעון נכנסת לתחום הדיור המוגן. החברה זכתה במכרז של רשות מקרקעי ישראל (רמ"י) לרכישת קרקע בגן יבנה עליה היא מתכוונת לבנות מבנה לדיור מוגן. הקרקע היא בשטח של 11.5 דונם והיא מיועדת לבניית 240 יחידות דיור מוגן. ההצעה הזוכה של צרפתי שמעון על הקרקע היתה 7.2 מיליון שקל, והיא תשלם 28.6 מיליון שקל כולל הוצאות פיתוח.

לפני כחודשיים נכנסה החברה גם לתחום הנדל"ן המניב עם רכישת קרקע מהמינהל בפארק העסקים אגמים בראשון לציון, עליה היא מתכננת להקים 2 בניינים בני 7-8 קומות, עם 34,000 מ"ר למשרדים ומסחר. צרפתי שמעון עוסקת בעיקר בתחום הבנייה למגורים, ומאחוריה אלפי יח"ד בבנייה ובתכנון. 

לדברי ורד צרפתי, סמנכ"לית חברת צרפתי שמעון "המהלך הזה הוא חלק מהאסטרטגיה של החברה להיכנס לתחומים חדשים מעבר לנדל"ן למגורים, וזאת בהמשך למדיניות הממשלה לשווק קרקעות רק במסגרת מחיר למשתכן ולהפסיק לשווק קרקעות למגורים לשוק החופשי. כחלק מחשיבה לטווח ארוך החלטנו לנתב את ההון של החברה לתחומי בנייה נוספים, ואנו בוחנים הזדמנויות בתחומי הדיור להשכרה, נדל"ן מניב ועוד".