,

פייט קלאב: איפה הכי משתלם לנפוש בפסח?

טורקיה, יוון, קפריסין, גיאורגיה, ספרד, תאילנד - כולן מתחילות להילחם על הכיס שלכם לקראת חופשת הפסח. אז נכון, פורים עוד לא עבר והמצות עוד אפילו לא נראות באופק, אבל משרדי התיירות מסביב לעולם נחתו בתל אביב כדי למכור לישראלים ביקור במדינתם. ואיזה דוכן נותר ללא מתעניינים?

(3:27 דקות)

לא הספקתם עוד להיפטר מהפירות היבשים שנשארו לכם במזווה, התחפושות טרם נתפרו - אבל בשוק התיירות לא מחכים וכבר מכוונים לחופשת הפסח שלכם. היום (שלישי) התקיים בגני התערוכה יריד התיירות הבין-לאומי ומשרדי תיירות מרחבי העולם ניסו למכור את מרכולתם.

 

כשעורכים את ההשוואה בין היעדים עבוד משפחה בת ארבע נפשות (הורים ושני ילדים) גוברת תאילנד על כולם ומציגה את הנופש היקר ביותר. רק כרטיסי הטיסה למדינה, כולל טיסות פנים לאיים השונים, תעמוד על כ-7,000 דולר למשפחה. לקוסטה ברווה בספרד תשלמו על חופשה כ-900 דולר לאדם בממוצע - 3,600 דולר למשפחה.

 

השחקניות החדשות שגילו את הפוטנציאל בשוק התיירות הישראלי הן יוון וקפריסין שדאגו לשגר ליריד את מיטב נציגיהם ואפילו את שגריריהן בישראל. חופשה של ארבע לילות בחג השני של פסח בקפריסין תסתכם למשפחה בכ-3,000 דולר. יעד נוסף הוא מלטה עם דיל של 2,600 דולר.

 

אבל דוכן אחד בתערוכה נותר יתום - של טורקיה. גם כמעט שנה אחרי הקרע ביחסים בין ישראל לטורקיה, איש לא התקרב לדוכן שניסה לפתות את האורחים בכל האמצעים - כולל רחת לוקום. אבל אם בכל זאת אתם מתעניינים, נופש בקלאב בטורקיה יעלה למשפחה בסביבות 2,000 דולר.

  • תגיות: