,

מבוכה בהדסה: התחזה לרופא והגיע עד לחדר הניתוח

רופא היא תחפושת נפוצה לא רק בפורים. צעיר בן 20 מאיזור המרכז נהג בחודשים האחרונים לעטות חלוק לבן של רופא ולהסתובב בין חדרי הניתוח של בית החולים הדסה הר הצופים באין מפריע. לאחרונה הוא נתפס על ידי אנשי הביטחון לאחר שטען כי הוא סטודנט לרפואה

(1:45 דקות)

מבוכה בבית החולים הדסה הר הצופים: בלי ללמוד את המקצוע ובלי ניסיון תעסוקתי, התחזה צעיר בן 20 לרופא, רגע לפני שהוא הצליח להיכנס סמוך לחדר הניתוח ולעורר את חשדם של אנשי הצוות הרפואי שהזעיקו את אנשי הביטחון.

במשטרה מגלים כי הסיפור חזר על עצמו מספר פעמים בחודשים האחרונים. הצעיר, תושב קלנסואה, כנראה מעורער בנפשו, מאוד אהב להתחפש לרופא, ולאו דווקא בפורים.

מהחקירות שנוהלו בפרשה עולה כי הצעיר עטה חלוק לבן של רופא והסתובב במסדרונות בית החולים. הוא ניצל את העובדה כי ברחבי בית החולים מסתובבים מאות אנשים עם חלוקים לבנים, לא רק הרופאים אלא גם מזכירות רפואיות, עובדי מעבדה וסטודנטים לרפואה.

הצעיר, על פי עדי ראיה, הצליח להגיע סמוך לחדרי הניתוח, וכששאלו אותו: "מי אתה?", הוא השיב, "אני סטודנט לרפואה". כאשר ביררו במקום את העניין גילו כי הוא אינו סטודנט, ואנשי ביטחון שהוזעקו למקום עצרו אותו ועיכבו אותו לחקירה.

לאחר החקירה שוחרר הצעיר לביתו בקלנסואה ונאסר עליו להתקרב למתחם בית החולים הדסה בירושלים למשך חצי שנה.
  • תגיות: