,

העובר שנמצא במכבסה מת לפני שהוכנס למכונות הכביסה

פרטים חדשים מתגלים על פרשת העובר שנמצא אתמול ב"מכבסת לבנון" במישור אדומים. מבדיקת המכון לרפואה משפטית באבו כביר עולה כי מדובר בעובר ממין נקבה בן 24 שבועות

(22 שניות)

העובר שנמצא אתמול במכבסה במישור אדומים מת לפני שהוכנס למכונות הכביסה במקום, כך עולה היום (חמישי) מבדיקת המכון לרפואה משפטית באבו כביר. מהבדיקה עולה עוד כי העובר, ממין נקבה, נולד ב-48 השעות האחרונות, בשבוע ה-24 להריון.

העובר נמצא אתמול במשלוח כביסה שהגיע מבית החולים אסף הרופא, ל"מכבסת לבנון". מנהל המכבסה פנה לבית החולים, ובמקביל דיווח למשטרה על הגופה. תוך זמן קצר הגיעו חוקרים ואנשי מגן דוד אדום שקבעו את מותו של העובר באופן רשמי.

יניב סרצי, מבעלי המכבסה אמר היום כי מדובר ב"אירוע מצער ולא נעים. היינו די המומים מהמקרה. היום קצת יותר קל לנו לדבר, לענות לשאלות ששואלים, אבל המקרה מאד מצער ומאד הבהיל אותנו לגלות את זה. אצלנו חזרנו לשגרה פחות או יותר, מקווים שלא נתקל במקרים כאלה".

הוא מתקשה להאמין שהעובר היה חי בזמן שהגיע למכבסה. "הכל עובר בראש. זה לא תסריט הגיוני מבחינתי. אני לא יכול לחתום על זה ב-100%".

"לדעתי זה לא הגיע בצורה פורמלית מחדרי הניתוח, אבל סביר להניח לפי הבדיקות, שזה הגיע מבית חולים", אמר. "אבל אי אפשר לדעת. המשטרה חוקרת ואני מאמין שהם יגיעו לתשובה. אני סומך על בית החולים שאם הוא בדק וראה שלא חסר אצלם עובר כזה, אז הם מספיק אחראים לתת תשובה אמינה".

(3:37 דקות)

  • תגיות: