מאויסטר ועד עראייס. ארוחת טעימות בשרונה מרקט, נמרוד סונדרס

היוזמה המפתיעה: מתי לאחרונה אכלתם אצל רושפלד מנות ב-10 ש"ח?

לא אוהבים להוציא הרבה כסף על אוכל? את מסע הטעימות החדש הזה אסור לכם לפספס. בין המנות: קינוחים של שגב, גיוזה של אהרוני ואפילו אויסטרים, והכל במחיר 10-20 שקלים

שני אויסטרים ב-20 שקלים, סלט של שגב ב-10 שקלים, גיוזות של אהרוני ב-20 שקלים וברוסקטה עם חמאה וקוויאר שחור ב-20 שקלים גם כן. זוהי לא מכירת חיסול של מזונות יוקרתיים, אלא יוזמה קולינרית מדליקה של שוק האוכל המקורה "שרונה מרקט", שם החליטו להנגיש את מנות האוכל בדוכנים השונים לקהל הרחב באמצעות ארוחת טעימות אינסופית, בה כל המנות יעלו 10-20 שקלים. ארוחת TASTE OF SARONA MARKET תתקיים מדי רביעי וחמישי ותציע לא פחות מ-100 מנות מדוכני השוק, כולל ראשונות, עיקריות, קוקטיילים, יינות וקינוחים, לצד אטרקציה מסקרנת: מופעי קולינריה מיוחדים שבמהלכם ידגימו השפים טכניקות קולינריות דוגמת  חיתוך קרפצ'יו, פילוט דג, רקיחת קוקטיילים וכו'. 

 מסע טעימות בלתי נגמר. ארוחת טעימות בשרונה מרקט

מסע טעימות בלתי נגמר. ארוחת טעימות בשרונה מרקט ( נמרוד סונדרס)

 

כך עובד העסק: מגיעים, מחשבים כמות רעב ומתחילים להסתובב בין הדוכנים ו"לקטוף" מנות בהתאם לתשוקה הרגעית והעדפה. מתישהו במהלך סיבוב הבליסה תשמעו פתאום צלצול פעמון. זה האות שלכם ללכת בעקבות הקול ולחזות במופע קולינרי, בסופו תוכלו לרכוש את המזונות הנרקחים ולהתקרב צעד נוסף לעבר חייכם כדוכסים. בין המנות המוזלות במסגרת ארוחת הטעימות: באן סלט סרטנים בדוכן "זה סושי" (20 שקלים), עראייס כרובית ברבע פיתה במסעדת "עראיס" (10 שקלים), נקניקיית בראטוורסט קלאסית עם כרוב כבוש וחרדל ב"ביירן מרקט" (20 שקלים), בייבי בורגר ב"מרינדו" (20 שקלים) וגולת הכותרת: 2 אויסטר ג'ילארדו בדוכן "פישופ" (20 שקלים).  לקינוח תוכלו לרפד את הבטן במאפה ספוליאטלה במילוי ריקוטה וקליפות הדרים ב"קפה נאפולי" (10 שקלים),  במלבי של שגב משה עם למון גראס, תותים טריים ורוטב תות בדוכן "שגב קונספט" (20 שקלים) או בגלידה אמריקאית על קוביות ופל בלגי ורוטב שוקולד-אגוזים חם  בדוכן "פרוסט" (10 שקלים). על האווירה השמחה אמונים נגני רחוב שיעברו בין הדוכנים וגם דיג'יים מתחלפים שיעשו נעים באוזניים. 
  

>> אירועי Taste Of Sarona Market יערכו בימי ד' ו-ה' החל מהשעה 18:00 
 

שרונה מרקט - רחוב קלמן מגן 3, תל-אביב