טבעונים, זה בשבילכם! טעמנו את הנוטלה הישראלי החדש

תעצרו את הכל! חברת השחר העולה השיקה היום ממרח שוקולד-אגוזים טבעוני חדש שנראה ומריח בדיוק כמו נוטלה. האם סוף כל סוף נמצאה הישועה לטבעונים המתגעגעים? טעמנו

  • פורסם ב:
  • 23/12/2018 10:41
  • |

אם אתם גם טבעונים וגם חובבי נוטלה, אתם בבעיה. הממרח השוקולדי-אגוזי האהוב מכיל מוצרים מן החי, ושלל התחליפים הנמכרים בחנויות לא באמת מזכירים את המקור או לסירוגין יקרים ברמה שהופכת את הצנצנת שעל המדף למוצר יוקרה. אחרי יותר מדי זמן של התעלמות מהצרכן הטבעוני השיקה היום חברת "השחר העולה" ממרח אגוזים וקקאו טבעוני למהדרין (וגם פרווה), במרקם ומראה זהים למקור. האם נמצאה סוף סוף הגאולה לחך המתגעגע? טעמנו. 

>> הטריק של האופים העצלנים: בצק פיצה מ-3 מרכיבים

>> הייתם מאמינים שככה נראית פיצת שף שעלתה 70 שקלים?

>> הלחץ עזר: גילינו איך מכינים את הסנדוויצ'ים של איציק ורותי

 שימו מנעול על הארון כדי שלא תתפתו ליותר ממנה אחת ביום. ממרח אגוזי לוז וקקאו של השחר העולה

שימו מנעול על הארון כדי שלא תתפתו ליותר ממנה אחת ביום. ממרח אגוזי לוז וקקאו של השחר העולה ( אסף אמברם)

 

עוד לפני הלק הראשון ראוי לציון הוא המרקם הקרמי הקטיפתי המשגע. בשונה ממרחים המשתייכים לאותה משפחה, כאן לא נפרדה שכבת השומן מהממרח עצמו ושום ערבוב יתר לא נדרש כדי לאחד בין השניים. גם הסמיכות מדויקת והצבע בהחלט מגרה ומעורר צורך עז להצטייד בכפית גדולה מספיק. והטעם? האמת, מוצלח למדי. השוקולד הוא הדבר הראשון שמרגיש החך, ואז מגיעה מתיקות גדולה שמציפה את הפה. אך כאן בשונה מנוטלה, האגוזים נמצאים ברקע ולא בקדמת הבמה, דבר מפתיע נוכח העובדה שממרח נוטלה מכיל 13% אגוזי לוז והשחר העולה החדש מכיל 15.5%. למרות תפקיד המשנה של האגוזים מדובר ביופי של ממרח שכיף לאכול עם כפית, על פריכית (תסלחו לנו) או לנגב עם חלה טרייה (מפצים על הפריכית). רק מה, קחו בחשבון שמדובר בפצצת קלוריות מתקתקת. כף של כל הטוב הזה תעלה לכם 129 קלוריות, וזה עוד לפני שלוקחים בגניבה כפית אחת לפה לפני הפרוסה, רק כדי לטעום.

ממרח השחר העולה  בטעם אגוזי לוז וקקאו - 12.90-13.90 לצנצנת במשקל 350 גרם. להשיג ברשתות השיווק