מחווה טעימה לאיטליה. חיים טיבי, דן פרץ

שמעו ארוחה: חיים טיבי, מאיר אדוני ועזרא קדם נכנסים למסעדה

לא לא, זו לא התחלה של בדיחה או פנטזיה, רק ערב ים תיכוני איטלקי מיוחד, שמאחד בין השפים הגדולים בישראל תחת קורת גג אחת. כל הפרטים כאן

  • פורסם ב:
  • 18/11/2018 17:10
  • |

הצילחותים המוקפדים של מאיר אדוני, המנות האייקוניות של עזרא קדם ומנות הבשר האלמותיות של חיים טיביס. אם תהיתם איך נראית ארוחה שמבשלים שלושה שפים ותיקים ומוערכים ביחד - התשובה תתבהר בחמישי הקרוב במסגרת ארוחת ערב מיוחדת המוקדשת לניחוחות וטעמי ארץ המגף. הארוחה הים תיכונית היא יוזמה של חיים טיבי, שף מסעדת "טיבי'ס" הצפונית, שמארח במטבחו את אדוני וקדם לארוחה בת שמונה מנות עם הרבה אפרול שפריץ ופרוסקו שימזגו ללא הכרה, יינות להשלמת הבאז ואווירה שעושה חשק להישאר לגור בצפון. 

 קלאסיקה ששומרת כבר שנים על רמה גבוהה. טורטליני בטיביס

קלאסיקה ששומרת כבר שנים על רמה גבוהה. טורטליני בטיביס ( יעל רייף)

 

בארוחה יוגשו שמונה מנות, ביניהן: ריזוטו, ניוקי, קפלצ'י גבינת מוצרלה, לשון עגל כבושה ומעושנת, פטריות בר, פולנטה מרווה ופרמזן, פסטות טריות דוגמת פפרדלה, לינגוויני, רביולי וניוקי שיוכנו במקום, לצד בוראטה, מסקרפונה, מוצרלה, ריקוטה, נקניקים מסוגים שונים, טירמיס וגם עוגת הגבינה האיטלקית הקלאסית. לכבוד האירוע תלבש המסעדה אווירת חג: השולחנות יתכסו במפות, החלל יקושט בדגלי איטליה ובמוצרים שהובאו במיוחד מארץ המגף וברקע תתנגן מוסיקה איטלקית. את התפריט מגבשים בימים אלו שלושת השפים, וחלק מהמנות יוגשו עכספיישלים במהלך חודש נובמבר לצד התפריט הקבוע של המסעדה. 

>> הארוחה האיטלקית תתקיים ביום חמישי ה-22 בנובמבר, החל מהשעה 18:30 | מחיר הארוחה שתכלול 8 מנות - 300 שקלים לאדם כולל יין, יש להזמין מקומות מראש.

 טיבי'ס- חוות ורד הגליל