הבירה כנראה תגרום לכם לנצל את הדיל עד תומו. פיצת ירקות, אנטולי מיכאלו

התעלפנו! פיצה אכול כפי יכולתך ב-48 שקל בלי שום אותיות קטנות

חיפשנו בכל מקום אבל לא מצאנו קאץ'. בפופ אפ החדש מבית הביר בזאר ואיטלקיה בפשפשים תוכלו לאכול כמה פיצות שרק תרצו עם מלא תוספות כיפיות, ולחזור הביתה עם עודף מ-50

מה יותר כיף מלאכול מלא מלא פיצות עד שהבטן מתעגלת קצת החוצה והמוח מתמלא במוצרלה נמסה? כנראה שרק לחזק את כל זה בבירה קרה (ואז לשנוא את עצמכם לנצח על ערב הפורענות). לא ברור אם זה בהשפעת החורף או ליברמן, אבל לפופ אפ החדש של של "ביר בזאר" ו"איטלקיה בפשפשים" לא יכולנו להישאר אדישים. מדובר במתת האל לאדם הגרגרן: דיל פיצה ללא הפסקה ב-48 שקלים לסועד, שכולל כמה סוגים של פיצות לוהטות, שמגיעות לשולחן כסלייסים ולא יפסיקו להגיע עד שתתחננו בקול "לא עוד".

>> מתחילים לחשוב על חנוכה? כאן תמצאו מלא מתכוני חג מעולים

>> חלה טרייה ובתוכה מלא בשר מעושן: מצאנו את הכריך הטוב בארץ

>> הסוד של השפים: זה הטריק לחזה עוף זהוב וסופר עסיסי כמו במסעדה

הולכת מצוין עם בירה. פיצה פרסקה

הולכת מצוין עם בירה. פיצה פרסקה ( אנטולי מיכאלו)

 

כך עובד העסק: מגיעים לביר בזאר, מתיישבים, בוהים קצת באזור לווינסקי ההומה ואז מתחילים להעמיס פחמימות. כל הפיצות מבית "איטלקיה בפשפשים", מה שאומר שהמרגריטה היא הבסיסית ביותר ולצידה תמצאו כל מיני שילובים צבעוניים דוגמת פיצת בטטה צלויה עם פטה ובצל ירוק, פיצה עם פטריות, פיצה פוטנסקה עם אנשובי, עגבניה, זיתים פלפל חריף וכוסברה, וגם פיצה עם ירקות ושום קונפי. את הפיצות תוכלו לשטוף עם בירות ישראליות מהחבית, רובן ממבשלת BEERBAZAAR שבקריית גת (שליש ב-24 שקלים, חצי ליטר ב-29 שקלים), ויש גם סיידר מתובל מעולה של "באסטרס", שעולה יפה-יפה לראש הרבה לפני ששמים לב שיש בו אלכוהול.

>> פופ אפ "פיצה ללא הפסקה" מתקיים בבייר בזאר לוינסקי מדי ערב החל מהשעה 17:00 ובימי שישי החל מהשעה 11:00 ועד כניסת השבת


 ביר בזאר - זבולון 13, תל אביב