זה מה שיש לנו להגיד על סופגניית האסאדו של מוזס

מנה עיקרית או קינוח? בתוך הסופגנייה החדשה של "מוזס" תמצאו ארוחה שלמה עם בשר, רוטב ותוספת ביזארית במיוחד שמחליפה את ריבת התות. מעניין מה יחשבו על זה ברולדין

  • פורסם ב:
  • 13/11/2018 12:28
  • |

אחרי סופגניית פריקסה, אחת מעושנת עם צלעות בקר ומלכת ביזאר במילוי מעורב ירושלמי, חשבנו שראינו וטעמנו הכלבמסגרת ההתעללויות השונות שעוברות הסופגניות כל שנה לקראת חנוכה. אז חשבנו. הבוקר נחתה במערכת "אוכל עשר" סופגניית בריוש של רשת "מוזס", שנראית ומרגישה בדיוק כמו הדבר האמיתי אך מטמינה בתוכה אסאדו ברביקיו, כשעל תקן הריבה האדומה מתפקדת קונפיטורת בצל ושפריץ קטשופ נקודתי על ראש הבריוש. 

>> מדעי התפיחה: איך לעבוד עם שמרים?
>> מתחילים לחשוב על חנוכה? כאן תמצאו מלא מתכוני חג מעולים

>> הסוד של השפים: זה הטריק לחזה עוף זהוב וסופר עסיסי כמו במסעדה
 

האם מדובר במוצר אינסטגרמי מובהק? בהחלט כן. האם אתם רוצים אותה בתוך הבטן שלכם? כאן תפסתם אותנו מבולבלים. הכל נורא נורא מתוק ולא מאוזן, טעם הבשר נעלם לחלוטין תחת תועפות רוטב הברביקיו ורוב הסיכויים שבכל ביס תשבעו לעצמכם להפסיק, אבל משהו בתוך הקראק הלא הגיוני הזה מייצר התמכרות ומקשה על היכולת להפסיק לנגוס גם כשהפה כבר גדוש מתיקות חונקת ונתחי בשר. כמה מטופש, ככה עושה את העבודה. לטובת ממציא המנה הביזארית יאמר שלפחות לא מדובר בסופגנייה מטוגנת, אלא בבריוש אוורירי ורך כענן, כך שאין צורך להיאבק עם בצק חונק שממלא את הפה. לרעתו יאמר "נו נו נו" על פיזור אבקת השקדים הכה מיותרת, שאמורה לדמות אבקת סוכר אבל בפועל מציקה לאללה באצבעות ובפה.

עיקרית וקינוח באותו ביס. סופגניית אסאדו של מוזס

עיקרית וקינוח באותו ביס. סופגניית אסאדו של מוזס ( חיים יוסף)

 

אנחנו עדיין מתלבטים אם לקלס או לשבח את המנה, ואת זה נוכל להחליט כשרמת הסוכר בדם תתחיל ב"ה לדעוך. מה שכן - המחיר הוגן למדי. שתי ספגניות בריוש במילוי אסאדו שגודלן נדיב יותר מלחמניית ביס, עולות 46 שקלים ובהחלט משביעות וממלאות יפה את הגוף השמנמן. 

>> סופגניית האסאדו תימכר במהלך חנוכה בכל סניפי רשת מוזס במחיר 46 שקלים לצמד סופגניות