עמרי כספי, עשה מקום: הילדה שדורשת ייצוג נשי על הקורנפלקס

אריאל לאור, בסך הכל בת 8, כתבה ל"תלמה" מכתב ובו לא הבינה למה לכדורסלן הישראלי לא מצטרפות על האריזה לינוי אשרם או ירדן ג'רבי. תלמה ענתה והאמת, אנחנו קצת מאוכזבים

עמרי כספי חגג את זכייתו בטבעת האליפות של ה-NBA עם גולדן סטייט, ולמרות שלא שיחק בה בפלייאוף האחרון - הצדיק את מוטו ה"קורנפלקס של אלופים". אבל בדיוק באותו יום, פורסם פוסט ויראלי שקורא לחברת "תלמה" להוסיף גם ייצוג נשי על עטיפת דגני הבוקר הפופולריים.

טלי לאור פרסמה בפייסבוק מכתב ששלחה בתה בת ה-8, אריאל, לחברת תלמה. "כמעט כל יום אני אוכלת קורנפלקס של אלופים וחושבת למה אין תמונה של אלופות כמו לינוי אשרם, ירדן ג'רבי, שחר פאר?". אריאל אומרת לצינור: "אני משתתפת בחוגי טניס, ריקוד ואמנויות לחימה, ולא מבינה למה יש רק את כספי על האריזה ולא אלופות. יש הרבה ספורטאיות אלופות בישראל, אפילו יעל ארד שזכתה במדליה ראשונה".

בתלמה ענו לטלי שבקרוב ישיקו מוצר בשם "אלופים ואלופות", אבל פנינו גם אנחנו: "תלמה מציגה לילדים בישראל מוצר חדש, אלופות ואלופים, שמעודד בנות לשאוף הכי רחוק שאפשר" - אבל, גם לאחר ששלחו לנו את ההדמיה, רואים שעל האריזה אין תמונה של ספורטאית.