בחירה לא פשוטה. קולקציית המילקשייקים החדשים בגודנס, יהונתן בן חיים

טעמנו את המילקשייק במבה אדומה החדש, והוא היסטרי!

זה מטורף, מלוח ומתוק בו זמנית, סמיך, מושחת ומלא סוכריות צבעוניות שמצליחות למלא את הנפש בשמחה ילדותית לא ברורה, או שכן. מילקשייק הוא החיים, במיוחד בקיץ, ועל אחת כמה וכמה באמצע תל אביב כשאחוזי הלחות נוסקים. הבעיה העיקרית באותו נקטר חיים הוא היותו כבד, יותר נכון מרענן וממלא לסירוגין, ואז משאיר בגוף תחושה שמחייבת לבוא במגע עם מיטה, וכמה שיותר מהר. בגודנס, דיינר אמריקאי טבעוני, השיקו השבוע מילקשייקים שמבטיחים לחסוך מהגוף את תחושת הנמנמת שמגיעה קצת אחרי השלוק האחרון. איך עושים את זה? מוציאים את החלב ואז את השמנת, ונשארים רק עם הגלידה (גם היא לא מבוססת על שמנת), שמתבלנדרת עם קצת חלב סויה, המון קרח ועוד כמה הפתעות שאחראיות למרקם הסמיך. 

>> כל הפרטים על שוק האוכל הסודי שמתקיים מחר בתל אביב

>> כל הדילים הכי שווים בלילה הלבן, וגם בראנצ'ים בבוקר שאחרי

 קראק טהור לגוף ולנפש. מילקשייק במבה אדומה

קראק טהור לגוף ולנפש. מילקשייק במבה אדומה( יעל רייף)

 

הבנתם נכון, מדובר במילקשייק טבעוני, אבל אין סיכוי שתרגישו את זה - לא משנה כמה האף או החך שלכם מחודדים או רגישים. שלושה טעמים בקולקציה החדשה, וכולם יסתובבו ברפלקס מותנה אם תקראו להם מושחתים. מילקשייק הבמבה האדומה הוא הנהדר ביותר. הוא עשוי מגלידת במבה אדומה בוטיקית שעוברת בלינדור מסיבי, ומוגש עם קצפת, סוכריות צבעוניות, קולי תות, בייגלה מלוח וגם טוויל שומשום טעים שמזכיר את החטיף האלמותי "שומשומית". יש גם מילקשייק אוראו, מעיין קרם עוגיות ונילי-עוגייתי ומושחת מיסודו, שמגיע עם שוקולד שמזולף בחלק הפנימי של הגביע, שבבי קוקוס, עוגיות אוראו דקות, קצפת, קרמל מלוח וטוויל שומשום.


 
 שלוק נוגד חמסין. מילקשייק אוראו

שלוק נוגד חמסין. מילקשייק אוראו( יעל רייף)

 

בניגוד למראה שמעלה אוטומטית את רמת האינסולין, הטעם דווקא מאוזן והמרקם קליל בזכות היעדר השמנת. גם מילקשייק השוקולד טעים. הוא סמיך יותר, בעל טעם שוקולדי עדין ואותו טופינג שמגיע עם מילקשייק האוראו. 32 שקלים עולה התענוג, והוא בהחלט תענוגי. בהמשך צפוי להצטרף לחבורה מילקשייק מסטיק עם טופינג סודי. אנחנו דואגים כבר עכשיו להרחיק את עצמנו מהמקום למען בריאותנו הגופנית.

גודנס - קינג ג'ורג' 41, תל אביב