ריקודים על הבר כחלט מהתפירט. מסעדת ננוצ'קה, באדיבות מסעדת ננוצ'קה

יום עצוב: מסעדת ננוצ'קה נסגרת בפתאומיות

16 שנה היא בכותרות, ולפני ארבע שנים שינתה לגמרי את הקונספט. מאז - רומזים מקורבים - לא פשוט היה להחיות את הקסם הישן. בסוף יוני תיסגר מסעדת ננוצ'קה של ננה שרייר

  • פורסם ב:
  • 31/05/2018 13:50
  • |

"מי יודע איך מסכמים 16 שנים בננוצ'קה רבת התהפוכות?", פתחה המסעדנית ננה שרייר את פוסט הפרידה ממסעדת "ננוצ'קה" המוערכת וותיקה שחגגה השנה 16 שעות פעילות. "יש לי כל כך הרבה מה לומר אבל בינתיים אני רוצה להזמין אתכם, כל מי שחווה חוויה אחת או שתיים, אכל, שתה, התאהב, ההתחתן, רקד, שמח, התרגש והוקסם. ואפילו את אלו שהתאכזבו לפעמים, לבוא להיפרד מהמקום ומתקופה מחוללת תמורות".

 אחת ממחוללות המהפיכה הטבעונית. המסעדנית ננה שרייר

אחת ממחוללות המהפיכה הטבעונית. המסעדנית ננה שרייר( יחצ)

 

לפני שעה קלה פרסמה המסעדנית ננה שרייר פוסט פרידה ממסעדת "ננוצ'קה", בו הודיעה במפתיע על סגירתה בסוף חודש יוני. הסיבה לסגירה הפתאומית לא מובאת בפוסט, אך מקורבים למסעדנית מספרים שחוזה השכירות שיסתיים בקיץ יחד עם המאבק לקיים מסעדה הפונה בעיקר לקהל טבעוני הוביל את המסעדנית להחלטה העצובה.

הפוסט שפרסמה לפני שעה קלה המסעדנית ננה שרייר:

"ננוצ'קה" היא המסעדה הראשונה בארץ שהכניסה לשיח הקולינרי את המטבח הגיאורגי על רבדיו השונים - החל מהחינקלי, כיסוני הבצק שצברו פופולריות רבה עם השנים ועד לצ'הצ'ה, אלכוהול גיאורגי בעל אחוזי כוהל גבוהים שכיכב תדיר בתפריט המקום. מסעדת ננוצ'קה ידועה לא רק בזכות התפריט הייחודי, אלא גם בזכות האווירה הצוהלת, המוזיקה השמחה וגם הריקודים על הבר, שהיו חלק בלתי נפרד משגרת ערבי המסעדה. 

אלכוהול, אוכל גיאורגי ואווירה שמחה. מסעדת ננוצ'קה בגלגול הקודם

אלכוהול, אוכל גיאורגי ואווירה שמחה. מסעדת ננוצ'קה בגלגול הקודם( יחצ)

 

לפני כ-4 שנים, קצת אחרי שהפכה שרייר לטבעונית, הודיעה על הפיכת המסעדה שהייתה ידועה במנות הבשר שלה למסעדה בעלת מטבח טבעוני. כל מנות הבשר הוצאו מהתפריט, והחינקלי, מנת הדגל של המטבח הגיאורגי מולא בגבינות מן הצומח. במהלך השנים האחרונות קיימה שרייר ערבי נושא שונים במסעדתה, אירועים ואף חתונות, והייתה פעילה מובילה בקהילת הטבעונים. 

ההודעה על סגירת המסעדה הגיעה במפתיע, ושרייר, שאת תגובתה לא ניתן היה להשיג עד רגע פרסום הכתבה, מזמינה את הציבור הרחב להגיע, לטעום ולהיפרד, מאחת המסעדות הראשונות שלקחו חלק במהפיכה הטבעונית.

>>> מסעדת ננוצ'קה תפעל במתכונת רגילה עד ל-30.6.2018

ננוצ'קה - לילינבלום 30, תל אביב