הצד השובב של הבשר. פופ אפ הבשרים של hook, אנטולי מיכאלו

עצמאות קצת אחרת: החלקים הסודיים שישנו לכם את הרגלי הנפנוף

די כבר עם טיפים ומתכונים, אנחנו כאן כדי לחדש ולגרום למנגל שלכם להיות לוהט דווקא בגלל שהוא שונה, מריח אחרת, מגרה ומשאיר את הסיח הרחק מאחור. כתבה ראשונה בסדרה

החלקים הסודיים והנקניקייה המושחתת בפופ אפ הבשרים של HOOK


לכבוד יום העצמאות יצא השרקוטרי הארטיזנלי HOOK (מבית טראק ופונדק דה לוקס) בפופ אפ בשרים מושחת ונוטף כולסטרול, במסגרתו נמכרים סוגים של נתחים מעושנים ולא מעושנים, מוכרים ופחות מוכרים דוגמת פאלדה מעושנת, ביף ריבס ובייקון טלה. חוץ מנתחים ששמים על המנגל תמצאו כאן גם המבורגרים ונקניקיות שיגרמו לקרניבור המצוי לגרגר בהנאה. בין סותמי העורקים: קבב טלה עטוף בבייקון טלה (49 שקלים למארז של 500 גרם), בריסקט מעושן, פיקניה (החל מ-7 שקלים ל-100 גרם ונקניקיות צ'דר צ'יפוטלה; גאודה וטימין ואפילו צ'יפוטלה ושעועית שחורה (36 שקלים למארז של 400 גרם). חוץ מהם יימכרו במסגרת הפופ אפ גם מוצרים משלימים לחוויה קרניבורית כוללת, ביניהם רטבי ברביקיו, גחלים ועצי הדר למעשנה.

>> מהסלט עד לקבב: מתכונים מנצחים ליום העצמאות

האם זה עובד? הו כן, לחלוטין ואפילו יותר מדי. חוץ מזה שיותר לא תוכלו להסתכל לפרגית בלבן בלי לחוש מעט זלזול, הנתחים הפחות מוכרים ישדרגו את המנגל פלאים: קחו תמר או תאנה, טמנו בתוכם גבינה כחולה, גלגלו מסביב בייקון טלה ומקמו על המנגל. שתי הפיכות ו-5 דקות לאחר מכן תחוו את הביס המושלם: שמנוני במידה, פריך כמו שבייקון צריך להיות, קרמלי ובסוף גם מושחת וגבינתי. גם הביף ריבס (15 שקלים ל-100 גרם) הוא תענוג גדול. הצלעות הארחוריות של הבקר קטנות יותר ופחות ומחביאות כמות נאה של בשר רך ומתובל. כל מה שצריך זה לשים על המנגל, לזגג ברוטב שאוהבים ואז לאחוז בידיים ולמצוץ בתאווה שלא ברא השטן. 

 מושחת ושווה את הצנתור. אונטריב של הוק

מושחת ושווה את הצנתור. אונטריב של הוק( אנטולי מיכאלו)

 

ואם כבר תאווה, מכל קולקציית הכולסטרול הכי הכי אהבנו את נקניקיית הגאודה וטימין, שהיא אלוהי כל הנקניקיות. לא משנה מה תעשו לה כל עוד לא תדחפו למיקרוגל - המרקם יהיה לעיס, קפיצי בקטע מענג ומפתיע בזכות חוטי גבינה נמסים שממש מורגשים לכל אורכה. גם הטימין מפציע פה ושם ושובר את הטעם הבשרי הצפוי. יופי של הברקה שנשמח לאמץ בחום גם בתום עונת הנפנופים.

 הפופ אפ של HOOK יפעל עד ה-18.4 בין השעות 10:00 - 21:00 ברחוב דיזנגוף 113, תל אביב