10tv, 10tv

רוסלנה רודינה: "יש לי חשק לבת"

רוסלנה הצטלמה לקמפיין חורף של מותג נעליים וזרקה הצהרה על הסט שהיא רוצה בת. על הדרך סיפרה שיאן הבן שלה ושל אייל גולן מתחיל גן חדש ולמה יצאה מקבוצת הוואטסאפ של אמהות הגן?

  • פורסם ב:
  • 30/08/2016 11:57
  • |
  • עודכן ב:
  • 31/08/2016 23:00
  • |
  • כתבים:
  • חנית נוה

מחר היום הראשון ללימודים ויאן גולן הולך בפעם הראשונה לגן. יאן חזר לא ממזמן מחופשה מפנקת באירופה עם ההורים, אייל גולן ורוסלנה, שהוציאה את העיניים לכל מי שראה את התמונות.

 

רוסלנה הצטלמה אתמול (רביעי) לקמפיין החורף של מותג הנעליים סקופ ,אבל הראש שלה נמצא במקום אחר. יאן הולך לגן בפעם הראשונה והיא מספרת על התחושות הנלוות והציפיות שלה מהתמודדותו. על טקס פתיחת הוואטסאפ של אמהות הגן, היא החליטה לוותר ויצאה מהקבוצה, כך שלאכזבת האמהות, לא תוכלו לבקש ממנה טיפים להורות נכונה.

 

על הסט פגשה רוסלנה את אליסיה, דוגמנית קמפיין הילדים של רשת SCOOP . היא נדהמה מיופיה ומהביטחון שלה מול המלצה. כשהתחילו להצטלם יחד, היא עצרה וזרקה הצהרה שלא השאירה אותנו אדישים:  "חברים, עושה  לי חשק לבת".

 

בין צילום לשוט התפנתה רוסלנה, שמשדרץ נועם ועממיות קסומה, לענות על כמה שאלות.

 

 

לעוד כתבות בסלבס:

למה ציפי רפאלי התפללה בכותל?

נטע אלחמיסטר מסתובבת בלאנז'רי בפלורנטין

צילומי הדוגמנות של הבן של נטלי דדון


חזרתם מחופשה משפחתית על אוניית ענק, איך היה?

"הייתה לנו חופשה מהחלומות. היינו בברצלונה, רומא, נאפולי, מארסיי ופיזה. למרות מה שחושבים לא הייתה לי מחלת ים. אין כמו להיות עם המשפחה. היינו צריכים את זה אחרי תקופה שגם אני וגם אייל היינו בעומס עבודה ובקשוי מצאנו זמן לביחד".

 

איך יאן עבר את השהות באונייה?

היה לו קצת קשה ובבמהלך החופשה הבנו, שזה מוקדם בשבילו ומצאנו את עצמנו רודפים אחריו כל החופשה".

 

יאן, מתחיל ללכת לגן חדש, איך ההרגשה?

"יאן עובר מפעוטון לגן ואני כמובן מתכוונת להיות איתו ביום הראשון בגן. זה מאד מרגש".

 

איזו תלמידה את היית?

"בשנים הראשונות של בית הספר הייתי תלמידה טובה מאד. לקראת גיל ההתבגרות, השקעתי פחות, אבל גם כשהייתי פחות טובה, עדיין המורים אהבו אותי מאד".

 

 

 

 

 

חושבת על הגן החדש
 

חושבת על הגן החדש(יחצ סקופ)

מה הגילטי פלז'ר שלך?

"לבלות עם יאן".


מהי שגרת היופי שלך?

היום שלי מטופח בהגדרה. אני מתקלחת כמה פעמים ביום, על מנת להרגיש פרשית, מתבשמת כדי להריח טוב, מתאפרת רק באופן בסיסי: סומק ורימל. אני חולת מים ושותה כל היום. קרמיפ זה פחות הקאפ אוף טי שלי, משום שיש לי עור שומני. הטיפ שלי הוא, לשטוף פנים עם סבון של פעם".

 

איך את שומרת על הגזרה?

"אני אוכלת הכל ובכל שעה ומה שבא לי. לא שומרת על קלוריות ואוכלת לא כל כך בריא ובלי רגשות אשם. אם פעם הייתי עושה ספורט, היום כבר לא".

 

מה את עושה בימים אלו?

"יש לי עוד כמה הופעות למשפחה, סיימתי לצלם את הסדרה "פול מון" שם אני משחקת את דפני, מנהלת הריזורט. יש כמה פרוייקטים שעומדים להסגר ולמרות שאני אוהבת לדגמן, המטרה שלי עכשיו היא להתמקד במשחק".

 

 

שיהיה חורף נעים
 

שיהיה חורף נעים(יחצ סקופ)

נעל שטוחה או עקב?

"שטוחה כמובן. עקבים רק בערב".

 

איזו שאלה לא שאלתי אותך והיית רוצה להשאל?

"פחות שידעו עלי ככה יותר טוב ושיתעסקו פחות בחיים הפרטיים שלי אלא יותר בקריירה".

 

בא לי בת
 

בא לי בת(יחצ סקופ)