נועה קירל מול עדן בן זקן, יחצ

ראש בראש: נועה קירל או עדן בן זקן?

וגם: הג'ודוקא הישראלי אורי ששון מול איסלם א-שהאבי הג'ודוקא המצרי וההסתבכות של רפי רפאלי והזמרת הצעירה

  • פורסם ב:
  • 17/08/2016 18:20
  • |
  • עודכן ב:
  • 19/08/2016 13:19
  • |

חיקיתי לה : עדן בן זקן מול נועה קירל

השנה הנוכחית ללא ספק הייתה שנת עלייתו של הפופ הישראלי הצעיר והמרענן אל פסגת הסצינה המוסיקלית בארץ ועמידתו במקום של הזמר הים תיכוני שהחל למצות עצמו. נועה קירל, אחת מכוכבות הפופ הבולטות ומנושאות דגלו של הז'אנר, נחשבת להבטחה הגדולה של הפופ הישראלי ולפורצת דרך בתחומה כשהיא מגישה את המקצבים העכשוויים ביותר במקום הנכון ובזמן הנכון.

מהצד השני, עדן בן זקן, שכבשה את הפסגה בשנה שעברה עם "מלכת השושנים" ומיתגה עצמה כזמרת ים תיכונית פופולארית, הוציאה השבוע סינגל חדש בשם "תזיזו" הנשמע כמו נסיון לרכב על גל הפופ של קירל ולהתרחק מעט מתדמית המאמי הים תיכונית.

דעה: שתיהן מכושרות, שתיהן זוהרות אולם קירל היא זוכה שהולכת בדרך שלה מבלי למצמץ לכיוונים שאינם שלה, היא יודעת את יתרונותיה וגם את מוגבלויותיה ולכן היא מצליחה למתג עצמה בצורה מעולה כפי שעשתה עד כה. בן זקן זמרת מוכשרת ורבגונית, עלתה בצדק לפסגה ולא תרד משם בזמן הקרוב, אולם גם ללכת לכיוונים אחרים (זה טוב) צריך לעשות בחוכמה ובמקוריות ולא לחקות אלא לשמש מודל חיקוי.

 
הג'ודאי המצרי אסלאם אל-שיהאבי מסרב ללחוץ את ידו של אורי ששון בטורניר הג'ודו של ריו 2016 לאחר שהפסיד
 

הג'ודאי המצרי אסלאם אל-שיהאבי מסרב ללחוץ את ידו של אורי ששון בטורניר הג'ודו של ריו 2016 לאחר שהפסיד(AP)

יד לוחצת יד? הג'ודוקא הישראלי אורי ששון מול איסלם א-שהאבי הג'ודוקא המצרי

מדינה שלמה החסירה פעימה והסירה בפני הג'ודוקא המוכשר בן ה-26 אורי ששון את הכובע לאחר שזכה במדליית הארד היוקרתית והביא למדינתנו אושר וכבוד רב. לאורך התחרויות ששון הפגין אומץ, תעוזה, נחישות ופטריוטיות מעוררות השראה וגאווה, והשיא הגיע כשששון התחרה מול שהאבי המצרי וניצח אותו. בסיום התחרות, ששון הפגין ג'נטלמניות וספורטיביות נהדרת וניגש כמקובל למצרי ללחוץ לו יד אך הלה סירב והפגין אנטיפתיות משוועת נפש שגרמה לעולם כולו לסעור.

דעה: מלבד העובדה שאורי ששון נתן כולו בקרב וניצח בצדק מבלי לתת להשפעות פוליטיות להשפיע עליו בקרב, העובדה כי ניגש והושיט יד לשלום למצרי אך זה סירב ללחוץ ידו הוכיחה כי המצב הבינלאומי בין ישראל לארצות ערב רחוק מלהיפטר ועל אף שממצריים נמסר כי הג'ודוקא שלהם פעל ככה על דעת עצמו, זה ממחיש את האיבה כלפינו ובעיקר ספורט בו הפוליטיקה משתלטת על הרוח הספורטיבית, לעולם לא יצליח לתפוס תנופה מהצד המחפש סיבות לשנוא ונצחונו של ששון הוא ההוכחה לכך. שאפו ענק.

 
רפי רפאלי
 

רפי רפאלי(חדשות 10)

האשם תמיד : רפי רפאלי (אביה של בר רפאלי) מול הזמרת החשודה בשימוש בסמים

השבוע הגיע (שוב) אביה של בר רפאלי, רפאל רפאלי, לכותרות בשל מעצרו השבוע בחשד לתקיפת שוטרות שהגיעו לבית המשפחה בהוד השרון בשל תלונות על מסיבה רועשת. רפאלי שוחרר למעצר בית של שלושה ימים בעוד בתו ילדה השבוע יורש עצר.

במקביל, השבוע נחקרה במצ"ח זמרת ושחקנית צעירה, פליטת תכניות ריאליטי, בחשד לעבירת סמים יחד עם שלושה חיילים נוספים.

דעה: זה שהם מפורסמים מקנה להם גושפנקא לעבור על החוק? זה אמור להקל על עונשם? מי משלם את המחיר האמיתי: הם או הצביעות הממסדית שלנו?