יאללה ביי: כל הפרטים על מסיבת הגירושין של פאני ואוהד בוזגלו

בני הזוג ערכו אמש (רביעי) חגיגה לציון גירושיהם ברוח טובה. הגיעו להרים כוסית: מאור ומירן בוזגלו, ההורים יעקב וחני ושאר בני המשפחה

  • פורסם ב:
  • 07/02/2019 12:03
  • |

אתמול (רביעי) קיימו הבוזגלוס, שעונה חדשה של הסדרה בכיכובם תעלה בקרוב ב-yes, אירוע רומנטי במיוחד באולמי "בית היין" בת"א. כל בני המשפחה והחברים הגיעו לחגוג עם הזוג המאושר אוהד ופאני בוזגלו:

ההורים המאושרים של הזוג, וביניהם יעקב וחני בוזגלו, האחים מאור בוזגלו ואשתו מירן, אלמוג ואשתו נטליה ואסי עם אשתו עדי. בני הזוג החליפו נדרים, רקדו סלואו לקולו של הזמר שהוזמן במיוחד לשיר להם (והזמינו את כולם לרקוד), ואפילו חתכו יחד את העוגה החגיגית. חושבים שזו היתה מסיבת החתונה הכי טובה בעיר? אז זהו, שלא! זו היתה בעצם מסיבת הגירושין של השניים.

אחרי הרבה שנים יחד וארבעה ילדים, השניים הודיעו שהם נפרדים סופית ברוח טובה, והזמינו את המשפחה והחברים לציין את ההחלטה במסיבת גירושין, טרנד שצובר תאוצה בימים אלו.

הזמר ששר בחתונה שלהם שר להם שיר פרידה לו הם רקדו סלואו, העוגה היתה בצורת לב חצוי, ובמקום החלפת נדרים כל אחד מבני הזוג נשא דברי כבוד וחברות האחד לשני. ובסוף, איך לא, זכו לקבל את העוגה בפרצוף. רק בשמחות.

 אפשר חיוך?

אפשר חיוך? (רפי דלויה )

 
 מירן ומאור בוזגלו מפרגנים

מירן ומאור בוזגלו מפרגנים (רפי דלויה )

 
 ההורים מצד הגרוש

ההורים מצד הגרוש (רפי דלויה )

 
 נתראה בשמחות

נתראה בשמחות (רפי דלויה )