אופק ראשון בחיוך של מיליון דולר, נוי ערקובי

מי עומד מאחורי ביטול הקמפיין של אופק ראשון שרגשה מדינה שלמה?

הילדה בת ה-13 שסיפרה על החרם והשיימינג שעברה בשנים הארונות ונכנסה ללב ל מדינה שלמה, הייתה אמורה להצטלם לקמפיין משקפיים, שלא יצא לפועל

  • פורסם ב:
  • 07/02/2019 10:29
  • |

אופק ראשון בת ה- 13, שריגשה מדינה שלמה כאשר חשפה בתקשורת את סיפורה האישי אודות החרם והשיימינג שעברה במשך שש שנים על ידי חבריה לכתה, חוותה אתמול (רביעי) מפח נפש נוסף.

לפני מספר שבועות, נבחרה אופק להיות הפנים של קמפיין הילדים השנתי של רשת אופטיקנה, במסגרתו תחלק אופטיקנה כ10,000 זוגות משקפיים במתנה, כדי להגדיל את המודעות לחשיבות בדיקות ראיה בקרב ילדים. אתמול, היה אמור להתקיים יום הצילומים לקמפיין ואופק הגיעה מרוגשת לסט מלווה באמה ואחותה. בעיצומן של ההכנות נודע לצוות החברה, כי אין אישור לקיים את הצילומים עם אופק וזאת בעקבות התנגדות מצד הנהלת בית הספר שלה. 

בכדי לצלם ילדה בגילה של אופק, יש לקבל את אישור משרד התמ"ת, והנהלת בית הספר חייבת לחתום על טופס. ההנהלה לא הסכימה לחתום ולכן אישור משרד התמת לא התקבל והצילומים בוטלו ברגע האחרון. אופק התאכזבה והצהירה "זה לא פייר. למה לבנות אחרות בגילי מותר ולי לא?". רשת אופטיקנה עדיין עומלת להשגת האישור הנדרש כדי לקיים את הצילומים בשנית.

 נסיכה ליום אחד

נסיכה ליום אחד (נוי עורקבי )