מעצב בינלאומי או ישראלי: מה תלבש בר רפאלי לאירוויזיון?

דוגמנית העל שמחזיקה גם בטייטל מנחת האירוויזיון, הצטלמה השבוע לקמפיין אופנה עם אחיה און רפאלי וסיפרה על האמהות והתרגשות מהביקור של קים קרדשיאן

  • פורסם ב:
  • 06/02/2019 08:49
  • |

השבוע התקיימו צילומי קמפיין אביב-קיץ 2019 של רשת האופנה HOODIES בהובלת הפרזנטורית הצמודה ודוגמנית העל בר רפאלי. לצידה הצטלם אחיה און רפאלי, הפרזנטור המוביל את קולקציית הגברים של הרשת זו העונה הרביעית.

רפאלי, אמא לליב ולא סיפרה על האמהות לצד הקריירה. "לפעמים אני מורידה את הילדות בלי לצחצח שיניים, קודם כל אין לי זמן, הרבה פעמים יוצאת מהבית עם פיג'מה, רק מתאימה אותה כדי שיראה מונוכרומטי ולא יבחינו שזה פיג'מה".

רפאלי סיפרה גם עת ההתרגשות מהביקור של קים קרדשיאן בארץ, שיתקיים בקרוב. "קים היא הבחורה הכי מקסימה שאני מכירה, בגלל שקים כוכבת בסדר גודל כזה היא לא נמצאת באינטרקציה עם הרבה אנשים בחיים, אלא מוגנת מפני אנשים, ולכן היא נשארה תמימה ומקסימה".

ואי אפשר כמובן בלי קצת אירוויזיון. כרגע עוד לא ידוע איך היא תראה ומה תלבש, אבל כנראה יהיו כמה שמלות של מעצבים ישראלים."אין פרומטר ולכן אצטרך ללמוד הכל בעל פה, בנוסף צריך ללמוד טקסטים בצרפתית", היא מסכמת את האתגר הבא שלה.בהצלחה.

האחים הבלתי נפרדים

האחים הבלתי נפרדים (איציק בירן )

 
 דוז פוואה

דוז פוואה (איציק בירן )