אהבה בכל גיל, אינסטגרם

תגידו מזל טוב: רונית יודקביץ' התארסה

שלש שנות זוגיות עם בן זוגה אלי ברק, הספיקו לדוגמנית בת ה-53, כדי לקבל את הצעת האירוסין וזאת לאחר שהייתה כבר נשואה פעמיים. מזל טוב

  • פורסם ב:
  • 30/01/2019 11:17
  • |

הגברת הראשונה של עולם הדוגמנות, שמוכיחה כבר שנים שגיל הוא באמת רק מספר - סיפרה לעולם ולאינסטגרם שלה, שהיא מאורסת. בגיל 53, קיבלה רונית יודקביץ' הצעת נישואין עם בן זוגה, איש הביטחון לשעבר, אלי ברק.השניים נמצאים בזוגיות כבר שלש שנים. יודקביץ' הייתה נשואה בעבר פעמיים - עם מאמן הטניס הברזילאי פרננדו בנדרס, ממנו יש לה שני ילדים. לאחר שהתגרשו הכירה את איש העסקים יאיר ברזילי, ממנו יש לה ילד בן 12. לפני כארבע שנים הם נפרדו והיא הכירה את מי שבקרוב יחזיק בסטטוס של בעלה.

בפוסט ההכרזה כתבה יודקביץ':

"למה אנחנו עושות פרצוף כזה כאילו לא ידענו? כאילו מופתעות.... אחרי כמעט שלוש שנים החבר שלי, המורה דרך לחיים שלי, היודע עליי הכל גם כשזה הכי מכוער, הפסיכולוג שלי, ספר הזיכרונות שלי, המטיף שלי, הראי שלי, אומר את האמת בפנים עד שזה ממש מעצבן וכואב אבל למדתי שרק זו הדרך לבנות זוגיות חזקה אמיתית בועטת ומרתקת, כמה חלמתי על אהבת אמת, כשהייתי ילדה רציתי בית יפה עם רעפים אדומים, ילדים יפים, בעל/נסיך שירכב איתי על סוס לבן לעבר השקיעה וכמובן כלב... אז ממש ניסיתי והדבר הכי חשוב לא קרה! מערכות הזוגיות שהאמנתי שהן הדבר האמיתי קרסו בגלל אלף ואחד סיבות וכנראה שגם בגללי.. והנה קרה לי נס בגיל 50 סוף סוף הגיע האביר שטרף את הקלפים ולימד אותי לאט לאט להאמין באהבה. אלי שלי שנדע להמשיך את מה שהתחלנו כי אין גיל לאהבת אמת, מזל טוב אהוב".