גיבורות על: למה יתחפשו הסלביות בפורים?

חודשיים לפני חג פורים לבשו הסלביות את בגדי הספיידר מן וקפטן אמריקה שלהן והצטלמו לקמפיין לגיוס תרומות. למה הן יתחפשו ומי מהן רוצה להתחתן עם עוז זהבי?

  • פורסם ב:
  • 29/01/2019 12:48
  • |

דיסני ישראל יוצאת בקמפיין מיוחד בכיכובם של גיבורי העל של מארוול, המתמקד בילדים הגיבורים של עמותת  MAKE A WISH בישראל, המגשימה את משאלותיהן של ילדים החולים במחלות מסכנות חיים.

תחת הכותרת "גיבורי על למען גיבורים" ובשיתוף פעולה עם ענקית התחפושות שושי זוהר, על כל רכישת תחפושת של אחד מגיבורי העל של מארוול לילדים או מבוגרים, תתרום חברת 'שושי זוהר-תחפושות שאוהבים' חלק מההכנסות למען להגשמת משאלות וליצירת רגעים מיוחדים עבור ילדי העמותה ומשפחותיהם. בין התחפושות שיזכו בתרומה ניתן למצוא את  ספיידרמן, הענק הירוק,  ת'ור, קפטן אמריקה, איירון מן, הפנתר השחור ועוד.

במקביל יעלה קמפיין און ליין ברשתות החברתיות בהשתתפותם של סלבריטאים מובילים לצד ילדי משאלה של העמותה כשהם מחופשים לאחד מגיבורי העל. בין המשתתפים ניתן למנות את מייקל לואיס, אנה זק, מור סילבר, טום באום, דביר בנדק, ליאור כלפון, שי מיקה, שחר סויקיס ונוי קאי, אנג'ל ברנס, סימור דניאל ואחרים. הסרטונים שיפיקו הסלבס יעלו את המודעות לחשיבות התרומה ויזמינו את הגולשים להיכנס לאתר Make A Wish ולתרום ישירות, למען הגשמת המשאלות לגיבורים הצעירים.

 מור סילבר מציגה גרסה הריונית לוונדר וומן

מור סילבר מציגה גרסה ההריונית לספיידר וומן (רפי דלויה )

 
 שי מיקה פייה מהסרטים

שי מיקה פייה מהסרטים (רפי דלויה )

 
 מתחפשים ותורמים

מתחפשים ותורמים (רפי דלויה )