בר רפאלי, אינסטגרם

אנחנו זוכרים: המפורסמים מציינים את יום השואה הבינלאומי

מבר רפאלי לאחיה און רפאלי ועד דין מירושניקוב בפוסט מרגש על סבו וסבתו שהיו בשואה - מי לקח חלק בקמפיין "אני זוכר"?

  • פורסם ב:
  • 27/01/2019 13:52
  • |

היום - 27.1, מציינים בעולם וגם בארץ, את יום השואה הבינלאומי. זהו היום, בו שחררו בעלות הברית בשנת 1944 את מחנה ההשמדה אושוויץ. בכל העולם, נערכים טקסים, דיונים ומחוות שמעלות לתודעה את הזיכרון. השנה הקמפיין "אנחנו זוכרים",  שם לעצמו למטרה, לרתום את השפעתה של התקשורת והמדיה החברתית ולהעלות את המודעות והידע לנושא השואה. 

כמו כל אישיו חשוב, שלאו דווקא קשור לבושם חדש שהושק או מעצב הסטרי שמגיע לארץ - גם הפעם נרתמו הסלבס להזכיר למאות אלפי עוקביהם את יום השואה הבינלאומי והצטרפו אל קמפיין זיכרון השואה #WeRemember של הקונגרס היהודי העולמי. קמפיין זה שם לעצמו למטרה לרתום את ההשפעה של המדיה החברתית על מנת להעלות את המודעות והידע לנושא השואה. כלל התמונות מרחבי העולם יוקרנו על מסך ענק במחנה ההשמדה אושוויץ- בירקנאו במהלך יום הזיכרון הבינלאומי לשואה. מבר רפאלי לדין מירושניקוב ועד און רפאלי- לא נשכח לעולם. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

‎הקונגרס היהודי העולמי, ארגון בינלאומי המייצג מעלל-100קהילות יהודיתברחביהעולם, החל פעם נוספת בהכנות לקראת קמפיין יום הזיכרון הבינלאומי לשואה - ‪#WeRemember‬ עבור שנת 2019, אשר מתרחש בכל שנה בתאריך ה-27 בינואר. ‎קמפיין זה שם לעצמו למטרה לרתום את ההשפעה של התקשורת והמדיה החברתית ולהעלות את המודעות והידע לנושא השואה – וכל צורות שנאת הזרים ורצח עם ברחבי העולם - ובמיוחד לפעול לחינוך הדור הצעיר במטרה לוודא שאכן לעולם לא עוד. ‎כחלק מכך, אנו מבקשים מאנשים ברחבי העולם להצטלם עם שלט הנושא את שם הקמפיין - ‪#WeRemember‬ יחד עם אזכור הקונגרס היהודי העולמי - ולהעלות אותו לרשתות החברתיות. ‎קמפיין זה הפך לתנועה של ממש, ומנהיגים ואנשים בעלי השפעה רבה ברחבי העולם השתתפו גם כן – האפיפיור פרנסיס, מזכ"ל האו"ם אנטוניו גוטיירש, מועדון הכדורגל צ'לסי, מכבי תל אביב בכדורסל ורבים נוספים. ‎בשנה שעברה זכה הקמפיין להצלחה חסרת תקדים, כאשר למעלה מ-650 מיליון אנשים ברחבי העולם נחשפו לקמפיין, ולמעשה, 1 מכל 11 אנשים ברחבי העולם נחשף לקמפיין ‪#WeRemember‬. ‎קמפיין זה יגיע לשיאו בתאריכים 24-27 בינואר, כאשר כלל התמונות שנשלחו מרחבי העולם יוקרנו במחנה ההשמדה אושוויץ-בירקנאו וישודרו בעמוד הפייסבוק של הקונגרס היהודי העולמי. ‎עלינו להזכיר לעולם שסכנות קיומיות אלה עדין קיימות ברחבי העולם, ושעלינו לזכור את העבר במטרה ליצור עתיד טוב יותר. ‎להלן קליפ המסכם את פעילות הקמפיין בשנה שעברה: ‪https://www.youtube.com/watch?v=X0WuYY2KLzk #weremember #worldjewishcongress #הקונגרסהיהודיהעולמי

A post shared by On Refaeli (@onrefaeli) on