ריהאנה לא לבד: הראפר כריס בראון מואשם באונס בצרפת

לפני עשר שנים הוא הודה שהיכה את בת זוגתו דאז - ריהאנה. בימים האחרונים מתמודד כריס בראון עם תלונה של בחורה מפריז שטוענת שאנס אותה במלון בו שהה

  • פורסם ב:
  • 23/01/2019 13:38
  • |

מקור משפטי בפאריס אישר אתמול (שלישי) כי כריס בראון נעצר, יחד עוד שני אנשים, ששמם לא פורסם עדיין, באשמת "אונס חמורה" ועבירות סמים מרובות.


המגזין הצרפתי קלוסר דיווח  כי אישה בת 24, האשימה את בראון שאנס אותה בסוויטה שלו במלון מנדרין אוריינטל בפריס, במהלך הלילה שבין ה- 15 ל -16 בינואר. האישה סיפרה למשטרת פאריס, שפגשה את בראון במועדון לילה במרכז העיר, מוקדם יותר באותו ערב, ושבראון הזמין אותה, יחד עם כמה נשים אחרות, לסוויטה שלו.

בשלב מסוים בערב, כך נטען, מצאה את עצמה בחדר לבד עם בראון, וכי אז כביכול אנס אותה. על פי ההאשמות, גם שומר הראש של הזמר וחברו הטוב - התעללו בה.  ביום שלישי בערב, התובע הצרפתי אישר למגזין NPR, כי בראון ושני האנשים  שוחררו ממעצר, אך החקירה בעניין נמשכת.

כריס בראון הכחיש את הדברים בחשבון האינסטגרם שלו וכתב: "אני רוצה להבהיר משהו, הכל שקרים. זה כל כך נורא למשפחה שלי ולבת שלי, לשמוע את האשמות הללו וזה כמובן מנוגד לגמרי לערכים ולמוסר שאני מייצג". בשנת 2009 הודה בראון באשמת תקיפתה של בת הזוג באותה תקופה, ריהאנה. הוא קיבל צו הרחקה והתבקש לגשת לייעוץ וטיפול. 

 המלון בו לכאורה התבצע האונס

המלון בו לכאורה התבצע האונס ( רויטרס)