אלבום הסולו שלה בשנת 1992, מתוך האלבוo

איך נראית היום שושה, כוכבת הילדים הברזילאית?

היא כבשה את ליבם של ילדי ישראל בשנות התשעים עם התוכנית "שושה פארק" וכיכבה על מסך הטלוויזיה שלנו. מה קורה איתה היום, בגיל 56?

  • פורסם ב:
  • 20/01/2019 14:32
  • |

עוד לפני שמישהו חשב כאן על סדרות כמו "כפולה" או "או בוי", שכבשו כל חלקה טובה של הילדים שלכם, הייתה כאן בשנות התשעים, כוכבת ברזילאית, שעשתה שמח לילדי ישראל. מי שגדל כאן בתחילת שנות התשעים זוכר את שושה הברזילאית עם השיער הבלונדיני הקצר, מהתוכנית "שושה בפארק" ששודרה בערוץ הילדים. בימים שהטלנובולות הדרום אמריקאיות, השתלטו על המדינה, הפורמט של שושה על ילדים מארצות ומתרבויות שונות - הפך להצלחה הסטרית.

בשנת 1996, שושה ביקרה בישראל, לאחר שקליפ שלה "עושים שלום" בו היא גם שרה בעברית - שודר בערוץ הילדים. היא הופיעה כאן וגרמה להסטירה בקרב ילדים והורי ואפילו הצטלמה לפרסומת של במבה. שושה, שבצעירותה נבחרה לאחת מחמישים הנשים היפות בעולם, תחגוג עוד חודשיים 56. בשנים האחרונות היא נעלמה מהרדאר והתוכנית האחרונה שצילמה בשנת 2008 נחלה כשלון.

אז מה נזכרנו בה היום אתם שואלים? שושה, שהשם האמיתי שלה הוא בכלל, מריה דה גרסה מֶנֶגֵל, פעילה כבר שנים בארגונים למען בעלי חיים. לפני כמה ימים, העלתה סרטון מזעזע שעשה באז ברשת. תוך כדי פשפשנו לה בחשבון האינסטגרם, כדי להבין איך היא נראית היום.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Olha a cor dessa água! Lindo né?!?

A post shared by Xuxa Meneghel (@xuxamenegheloficial) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Que essa linda energia chegue até vcs . Muita luz no caminho de todos e mais amor nos corações. @junnoandrade

A post shared by Xuxa Meneghel (@xuxamenegheloficial) on

שנות התשעים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#TBT #Anos90 #tbtdaXuxa ❤❌ Equipe X

A post shared by Xuxa Meneghel (@xuxamenegheloficial) on