גנים טובים, בראד פיט

היפים והאמיצים: שרליז ת'רון ובראד פיט יוצאים קבוע

שלש שנים לאחר שנפרד מאנג'לינה ג'ולי - השחקן המסוקס נמצא סוף סוף במערכת רומנטית ראשונה עם אחת הנשים היפות בעולם. הצליח לו

  • פורסם ב:
  • 20/01/2019 12:49
  • |

מערכת היחסים שלהם, שהחלה על פי מקורות מקורבים, בחג המולד, היא הזוגיות הרומנטית הראשונה של בראד בן ה-55, מאז נפרד מאנג'לינה ג'ולי, בשנת 2016. שרליז ת'רון,בת ה-43, שיצאה עד 2016 עם שון פן, ביקרה בביתו של בראד בלוס אנג'לס ובילתה איתו את החגים. 

מקור מקורב לשניים הדליף, "שהם נפגשו באופן סתמי חודש לאחר שהכירו והיו חברים זמן מה, דרך (כמה אירוני), שון פן, אבל דברים התפתחו לקשר רומנטי".

בסוף השבוע האחרון, השניים נפגשו באיזה פסטיבל קטן של סרטים בלוס אנג'לס, בו הוא ייצג את סרטו החדש שהפיק והיא הייתה אורחת מיוחדת של הבמאי בצ'טו מרמונט בסרט "רומא".  צוינו זוגות לאחר הקרנת סרטים של שבת.לאחר ההקרנות, בראד הגיע לשאטו, החליף בגדים והצטרף לשרליז היפה בפינת הבר. היא הזמינה קוקטייל עם וודקה והוא העדיף מים מינרליים. 

הם נגעו זה בזו ברגישות וזרועו הייתה סביב גבה. בשלב מסוים קרץ אליה. "בראד נראה במקום ממש טוב ושניהם נראו מאושרים באמת", כך סיפר מישהו שהיה במקום. השחקן המסוקס, נגמל מאלכוהול, לאחר שהודה ששתייתו הייתה הבעיה העיקרית בנישואיו לאנגל'ינה ג'ולי. ימותו הקנאים. 

הגבר הסקסי בעולם כבר לא פנוי

הגבר הסקסי בעולם כבר לא פנוי (getty )

 
היפים והאמיצים

היפים והאמיצים (getty )