טיילור מלכוב ובן זיני, יוסי כהן

האם כשבן זיני ייצא מבית האח הגדול טיילור מלכוב תחכה לו?

מכוכב סרטוני שטות לזמר כושל ועד לחבר בצמד מצליח יחד עם הגירלפרנד – מה הפך את בן זיני לסלב והאם זה משחק לטובתו?

הרבה דובר על האנשים שנכנסו לבית "האח הגדול" VIP. חלקם מוכרים יותר, חלקם מוכרים פחות לכלל הקהל וחלקם מוכרים יותר, חלקם אמנים וחלקם פעילים חברתיים או אנשי רוח. אחד השמות הצעירים בחבורה הוא בן זיני, יוצר, זמר ובעיקר סלב רשת פופולארי בקרב בני נוער עוקבי האינסטוש.

למעשה, הדרך של זיני אל כוכבות האינסטנט לא כוללת סיפור סינדרלה מרגש או דרמה סוחטת דמעות.זיני (22) החל את דרכו לפני כשלוש שנים ככל נער מתבגר שחולם לצבור עוקבים ברשתות: הוא נהג להעלות סרטונים הומוריסטיים, שטותניקיים וזאת לצד היותו שחקן טניס חופים חובב על סף המקצועי. הסרטונים, שדיברו בעיקר לבני נוער ועסקו ביחסים של בינו לבינה, גרפו עשרות אלפי צפיות ואלפי שיתופים ויצרו דיבור סביבו.

לכל העדכונים באתר האח הגדול

 
 

עולם ורוד

בשנת 2017 החליט שהוא לא מסתפק רק בלהיות שטותניק וניסה מזלו כזמר. השיר הראשון שהוציא היה "עולם ורוד" עם הראפר ריקו, שיר שאמנם הגיע כיום ל-3 מיליון צפיות, אך בעיקר הציג את זיני כזייפן חסר תקנה, כנטול כריזמה בימתית וככזה שמנסה לרכב על טרנד שירי הרגאטון. על אף כמות הצפיות הנאה ברשת, השיר כשל.

"טיי" - להיט הסטרי ברשת

זיני לא ויתר. בשנת 2018 חבר לטיילור מלכוב, כוכבת רשת בת 15 והשניים החלו להעלות סרטונים משותפים לרשתות ולהקליט שירים משותפים: הראשון היה "טיי" שהפך ללהיט רשת וכתב והלחין זיני בעצמו. ואם זיני זייף, אז מלכוב זייפה לא פחות אך לנוער זה לא היה אכפת כי הם מצאו את הכוכבים התורנים שמוכרים להם טראש פופ זול וסקסי שעוסק ביחסים של בינו לבינה.

לאורך השנה הוציאו השניים לא מעט שירים קיטשיים שגרפו מיליוני צפיות אך לא הפכו ללהיטי רדיו או מדינה, אלא רק בקרב בני ובנות נוער בגיל ההתבגרות המוקדם- "פייט", "כמו באגדות", "מיינימור", "דייט ראשון" ועוד הפכו פופולאריים ולוו בתכנים הומוריסטיים שהשניים דאגו להזין בהם את בני הנוער, בפרק הזמן שחלף בין שיר לשיר.

השניים עלו לכותרות כשהתבקשו להתארח לביצוע לייב לאחד משיריהם בתכנית של טל ברמן ואביעד קיסוס ברדיו ECO 99 וזייפו למכביר ללא פלייבק מלא. בכך הביכו את עצמם וחדרו לתודעה כמו הצמד הנוסטלגי מהאייטיז "מילי ונילי", שנפל אף הוא באותו אתגר של שירת לייב מזויפת. במובן הזה, הסלביות הייתה לעוכריהם. אגב, שיריו של זיני לבד לאורך השנה, די כשלו ולא הגיעו לרף מיליון הצפיות, מה שמוכיח שבזכות טיילור סקרן את קהלו יותר מאשר לבד.

בשלב מסוים, יחסי העבודה בין השניים תפסו תפנית של רומן זוגי שהחל להתגבש לאחרונה בין זיני למלכוב בת ה-17, רומן שעכשיו הוקפא בשל כניסתו לבית "האח הגדול" VIP. האם כשזיני ייצא מבית האח טיילור תחכה לו? ימים יגידו.