מה עבר עליו עד היום?, אינסטגרם

כל האמת בפרצוף: זה מה שעשה שי חי בין ההופעות באח הגדול

אחרי שעזב את בית האח הגדול בעונה השביעית, עברו על שי חי, המתמודד שסומן כניצחון בטוח, משברים ואירועים מכוננים. מה קרה למתמודד הכי שנוי במחלוקת שראה האח הגדול?

  • פורסם ב:
  • 13/01/2019 14:42
  • |
  • כתבים:
  • סלבס 13

שי חי, שהשתתף בעונה השביעית של האח הגדול ששודרה בשנת 2016, סומן כהצלחת התוכנית, האדם שסיפק את הרייטינג והציל את העונה הישנונית. הוא סחף את הצופים עם הלשון המושחזת, האישיות המורכבת, היותו אב מסור לשני ילדים מתוקים והפינה המפורסמת שלו - "כל האמת בפרצוף". בזמן ששהה בבית האח הגדול, שי חי לא ידע את כמות קהל המעריצים שצבר, שכינה עצמו "צבא האמת". הטירוף סביבו היה גדול והוא הסתמן כזוכה הבטוח של העונה.

לכל העדכונים באתר האח הגדול 

 
 
 

באמצע העונה, נכנסה תניה גרבר, בת זוגו של שי חי ואף זכתה להצעת נישואין במהלך התוכנית. אחרי כמה התפרצויות זעם מצדו - פעם אחת כשניפץ כוס על הרצפה, בשלל העלבות ורגע שפל בו בעט בכוונה למתמודדת אור סיונוב במיצג אמנותי שהכינה - שי חי וההפקה החליטו שהכי טוב שיעזוב את בית האח הגדול. בעקבות עזיבתו, גם ארוסתו תניה וחברו הטוב, איציק קרסנטי החליטו לפרוש מהתוכנית. עשרת אלפים צופים עזבו במחאה את ערוץ 26, שמשדר בשידור חי את המתרחש בבית.

 שי חי בכניסתו הראשונה לבית האח הגדול
 

שי חי בכניסה הראשונה לבית האח הגדול ב2016 ( ארנון בוסאני)

 

אחרי היציאה מהתוכנית, שי חי נדהם מההערצה של צבא האמת, אך גם חווה ביקורת קשה מצד התקשורת שהאשימה אותו שהוא אלים, פרא אדם ומיזוגן. שי חי מספר שלפני שנכנס לבית האח הגדול בפעם הראשונה מפעל חייו היה הקראטה. אחרי יציאתו מהתוכנית כל המכונים נסגרו והמצב הכלכלי שלו הידרדר. כל מה שישב ובנה כל חייו, הוא הרס במו ידיו. שי חי החליט לחזור להתחלה, לבסיס של אמנויות הלחימה וטס ליפן. שם הוא פגש את המורה שלו שייעץ לו מה עליו לעשות וכיצד להמשיך בחיים.

שי חי קיבל טור אישי בעיתון והצטלם לכמה קמפיינים. בסוף שנת 2016 המשטרה פשטה על ביתם של שי חי ותניה והחרימה טלפון נייד ומחשב אישי, לאחר שהתקבל מידע על כך שניהל לכאורה יחסים אסורים עם נערה בת 15 והפיץ צילומי עירום. הנערה התלוננה במשטרה על כך שסחט אותה באיומים שיפיץ את הצילומים. לטענת שי חי, המצב היה הפוך: אישה שהייתה קרובה אליהם שלחה לו תמונות אינטימיות שלה, וכשביקש לשים לזה סוף - נקמה בו. התיק לבסוף נסגר בזיכויו של שי חי.

אחרי השנה הקשה, בשנת 2017 שי חי ואהובתו תניה התחתנו באירוע משמח ומרגש בתל אביב. בשנת 2018 ניסה את מזלו בריאליטי נוסף בשם "היחידה", בה מפורסמים מתגייסים ללהקה צבאית.

 שי חי ותניה ביום חתונתם
 

שי חי ותניה ביום חתונתם ( יוסי כהן)

 

עכשיו, כששי חי נכנס לבית האח הגדול VIP הוא סיפר בתעודת הזהות שלו שהוא מבקש לסגור מעגל. בפעם הקודמת הוא עזב את הבית מהדלת האחורית, לטענתו כמו גנב בלילה. בעונה הזאת הוא אומר שיגיע רגוע ושלו, הוא לא רוצה להילחם באף אחד אלא רק בעצמו. הוא מעוניין לשפר את התדמית ואת החיים שלו. האם יצליח לעשות את זה? רק בהמשך העונה נדע ונראה. לנו יש הרגשה ששי חי ימשיך לספק את הסחורה, אך בגרסה הטובה והמשופרת של עצמו.