אין כמו אמא, אינסטגרם

הקרדשיאן מספקות את הסחורה: השערוריות הגדולות של הסלבס ב-2018

השנה החולפת סיפקה לנו מספר שערוריות בגזרת הסלבס - מההריון של קיילי ג'נר ועד סקנדל האנורקסיה של קים קרדשיאן. הנה 5 השערוריות הגדולות של הסלבס השנה

  • פורסם ב:
  • 27/12/2018 15:35
  • |
  • כתבים:
  • סלבס 13

ההריון הסודי של קיילי ג'נר


קיילי ג'נר אמנם הודיעה על לידת בתה סטורמי וובסטר ב-1 בפברואר, אבל השמועות על הריונה החלו כבר בספטמבר 2017, לאחר שהצטלמה לובשת בגדים רחבים. ג'נר כבר שתלה רמזים בחשבון האינסטגרם והסנאפצ'ט שלה בצילומים ורודים המרמזים על לידה מתקרבת של בת. בנובמבר אף התייחסה בטוויטר למי שמנסה בצילומי פוטושופ לגרום לה להיראות בהריון, וגררה תגובות על כך שלא אישרה או הכחישה שהיא בהריון. קיילי לא נראתה בציבור במשך מספר חודשים, והיו אף כאלה שהעלו השערה שהיא נושאת ברחמה את בנה של קים קרדשיאן. לאחר שבחודש ינואר פורסם בתקשורת על ההריון, העלתה קיילי לרשת וידאו בן 11 דקות עם התיעוד של הריונה וכל מה שעבר עליה בזמן הזה. 

מספר חודשים לאחר שסטורמי נולדה, עלתה באינטרנט תאוריה שהאבא של הילדה הוא המאבטח של קיילי ג'נר, טים צ'אנג, שהכחיש כמובן.

 מציפה את הרשת בתמונות היריון

מציפה את הרשת בתמונות היריון (אינסטגרם)

 

אריאנה גרנדה ופיט דיווידסון מתארסים (ונפרדים)


מהאירוסין הפתאומיים ועד לפרידה החפוזה, מערכת היחסים בין אריאנה גרנדה ופיט דייווידסון סיפקה לנו לא מעט דרמה בשנה החולפת. בחודש מאי דווח כי השניים החלו לצאת זה עם זו, שבועות ספורים לאחר שנפרדו מבני הזוג הקודמים שלהם. אחרי שלושה שבועות בלבד מהיום בו הכירו, הציע פיט נישואין לבחירת ליבו, אריאנה גרנדה. אבל מה שבא בקלות באותה הקלות נעלם, וסיפור האהבה הזה לא החזיק ימים רבים, על אף שהשניים בחרו לקעקע על גופם קעקועים תואמים, אימצו חזרזיר ואפילו עברו לגור ביחד בניו יורק בדירה שעולה 16 מיליון דולר. 

אבל לא הכל היה מושלם. ב-8 בספטמבר מת באופן מפתיע ממנת יתר הראפר מק מילר, מי שהיה האקס של אריאנה גרנדה. העצב נתן את אותותיו וב-10 באוקטובר נפוצו שמועות על פרידה בין בני הזוג, לאחר שהקעקוע על זרועו של פיט כוסה. לאחר ארבעה ימים דיווח הזוג באופן רשמי על הפרידה. 

אריאנה גרנדה ופיט דיווידסון
 

אריאנה גרנדה ופיט דיווידסון בימים יפים יותר ( גטי אימג')

 

הסכסוך בין ניקי מינאז' וקארדי בי


יש שטוענים שהסכסוך בין ניקי מינאז' לקארדי בי החל בתחילת 2017, אולם הוא הכה גלים ביתר שאת באירוע של שבוע האופנה בניו יורק ב-7 בספטמבר, לאחר שקטטה בין השתיים הותיר את קארדי בי חבולה ויחפה. על פי הדיווחים בתקשורת, קארדי בי השליכה את נעל העקב שלה לעברה של ניקי מינאז', אבל היא עצמה נחבלה במצחה.

לאחר האירוע, כתב הראפר "Bodak Yellow" בחשבון האינסטגרם שלו שניקי מינאז' דיברה באופן מלוכלך על הקריירה ועל כישורי ההורות של קארדי בי. ניקי הכחישה את הדברים, אולם בתוכנית הרדיו שלה סיפרה כי הרגישה מושפלת. היא לא הסתפקה בזה, וגם הוציאה ליין של מוצרים ובגדים הלועגים לקארדי בי. 

ניקי מינאז' וקארדי בי

ניקי מינאז' וקארדי בי (רויטרס )

 

טריסטן תומפסון בוגד בקלואי קרדשיאן


יום לפני לידתה של בתם הבכורה, טרו, TMZ אתר הרכילות הגדול, שיחרר מספר סרטונים של טריסטן מתנשק ומתגפף עם דוגמנית ועוד כמה נשים אחרות.

בעוד שגם קלואי וגם טריסטן שמרו על שתיקה במשך חודשים, אחותה הגדולה, קים קרדשיאן,חשה בוז כלפי טריסטן הבוגדני. במהלך שידור העונה של סדרת הריאליטי המצליחה שלהם, קים סיפרה שהיא כבר לא עוקבת אחריו באינסטגרם ואף אמרה שהיא שונאת אותו. במהלך כל התקופה הקשה, קלואי הייתה בוגרת ומאופקת והחליטה להתמקד באמהות המרגשת. השניים עובדים על היחסים שלהם ומנסים להתגבר על הקשיים והשמועות הסובבות אותם על הבגידות המרובות של טריסטן.   

מה מסתתר מאחורי המסכה? חתול, מפלצת או ילדה
 

עובדים על היחסים למען בתם התינוקת (אינסטגרם)

 

סקנדל האנורקסיה של קים קרדשיאן


בחודש יולי האחרון, קים קרדשיאן הייתה תחת מתקפה מצד הגולשים, לאחר שפירסמה מספר תמונות שלה באינסטגרם. בסרטון אחד, אחותה הקטנה, קנדל ג'נר, הגיבה על הסרטון ואמרה "אני ממש מודאגת. אני לא חושבת שאת אוכלת". קלואי קרדשיאן הגיבה גם כן וכתבה שהיא נראית אנורקסית באזור המותניים. קים, לקחה את התגובות כמחמאה וכתבה בהתלהבות "אומייגאד, תודה לך!".

המעריצים לא אהבו את חוסר הרגישות של קים בנושא כל כך עדין ורגיש כמו אנורקסיה, מחלה איתה מתמודדים אנשים רבים. חודשים לאחר מכן, קים קרדשיאן התנצלה על ההערה הזאת בתוכנית הפודקאסט של הדוגמנית אשלי גרהאם. "אני אף פעם לא רוצה להעליב אנשים ואני מתנצלת אם פגעתי במישהו". קים הוסיפה ואמרה שאנשים קרובים אליה סבלו מהפרעות אכילה חמורות ויוצאו ונכנסו לבתי חולים במשך שנים ארוכות, כך שהיא מכירה מקרוב את התופעה ויודעת שמה שאמרה היה לא רגיש.

 קים קרדשיאן

קים קרדשיאן בפוזה אופיינית (אינסטגרם )