פעם מזמן, getty

הכינו את הטישו: הפרידות ההורסות ב 2018 בהוליווד

לצד חתונות זוהרות היו לנו השנה מעבר לים גם כמה פרידות ששברו את הלב. מג'ניפר אניסבטון וג'סטין ת'רו לקורטני קרדשיאן והבויפרנד הצעיר לאריאנה גרנדה ופיט דוידסון

  • פורסם ב:
  • 23/12/2018 14:52
  • |

שנת 2018, הייתה מאד פורה בתחום הזוגי הוליוודי הוליד הרבה זוגות חדשים וגם חתונות גלאמיות ומתוקשרות. ועם זאת, כמו בכל דבר בחיים, לצד השמחה חייבים להתייחס גם לדברים הפחות משמחים, כמו פרידות. וגם כאלו היו לנו כמובן השנה בהוליווד. חלק הדדיות ושמחות לקראת צעד חדש בחיים וחלקן קורעות לב שהכניסו אותנו לשוק. אז רגע לפני ש 2019 נכנסת, קבלו את סיכום הפרידות הגדולות של השנה שחלפה לה. הכינו את הטישו. 

ג'ניפר אניסטון וג'סטין ת'רו (פברואר 2018)
כדי להלחם בשמועות בעקבות הפרידה בינהם בפברואר 2018, פרסמו אניסטון ות'רו הודעה בה נאמר כי, "יש להם כבוד ואהבה" זה לזו והם מצפים להמשיך את "ידידותם היקרה". כמובן, זה לא מנע מהצהובונים לפרסם את הנרטיבים המלודרמטיים, על הסיבה שהם נפרדו. אניסטון עדיין לא הגיבה על השמועות האלה מאז ההכרזה המקורית שלה, אבל אנחנו סומכים שהיא בסדר גמור. השמועות אומרות אפילו שהיא ממקבלת ויוצאת עם שני גברים בו זמנית. סקס והעיר הגדולה גרסת חברים. 

ג'ניפר אניסטון וג'סטין ת'רו

ג'ניפר אניסטון וג'סטין ת'רו (getty)

 

בן אפלק ולינדזי שוקוס (אוגוסט 2018)
בן אפלק והמפיקה לינדזי שוקוס, ניהולו מערכת יחסים במשך שנה, אך נפרדו בגלל לחץ למערכת יחסים ארוכת טווח, שאפלק חשש ממנה. החדשות על הפרידה, הגיעו כמה ימים לאחר שאפלק נראה בחרתה של דוגמנית פלייבוי, שונה סקסטון.  

היה היה

היה היה ( getty)

 

אריאנה גרנדה ופיט דוידסון (אוקטובר 2018)

השניים יצאו יחד כמה חודשים ואז הכריזו על אירוסיהם במפתיע. חודשיים לאחר ההכרזה ההזויה, החלו שמועות שהם נפרדו.  הסימן הראשון לעין של צרות הממשמשות ובאהוץ היה בתשיעי לאוקטובר, כאשר התפרסמו תמונות שהראו כי, דייווידסון כיסה את אחד הקעקועים הרבים שבני הזוג הקדישו אחת לשנייה. 

 הם היו האוהבים הצעירים

הם היו האוהבים הצעירים (getty )

 

ג'סטין ביבר וסלינה גומז (מאי 2018)
שש שנים לאחר שהם נפרדו, ג'סטין ביבר וסלינה גומז חידשו לרגע את מערכת היחסים שלהם. לצערם של רבים במיוחד מעריציה של סלינה, זה החזיק רק כמה חודשים, הם נפרדו וג'סטין המשיך אל האופק עם היילי בולדווין, שהפכה מאוחר יותר לאשתו.

 פעם שלישית תהיה?

פעם שלישית תהיה? (getty )

 

ג'יג'י חדיד וזיין מאליק (מארס 2018)
מאליק וחדיד הודיעו באמצע מארס שהם נפרדו לאחר שנתיים של היכרות, והרסו לרגע את חייהם של מיליוני שנים ברחבי העולם. לפחות הפרידה שלהם הייתה חביבה. הן מאליק והן חדיד פירסמו הצהרות cמדיה חברתית ששיבחו זו את זו. "לג'יג'י ולי היתה מערכת יחסים משמעותית, אוהבת, מהנה, ויש לי כמות אדירה של כבוד והערצה אליה כאשה וחברה", כתב מליק בטוויטר. "יש לה נשמה כל כך מדהימה". נראה שהיחסים האלה עדיין לא הסתיימו: חדיד ומליק כבר עשים רעשים של חזרה. 

 היפים והאמיצים

היפים והאמיצים (getty )

 

קורטני קרדשיאן ויונאס בנדג'ימה

אחרי שערוריות של קנאה מטורפת ותמונות סקסיות עם הידידה שלו, החליטה קורני שמספיק לה מהחבר הדוגמן שקטן ממנה ב- 1 שנים. היא נפרדה ממנו, הוא לקח את זה קשה ובספטמבר האחרון נראה היה שהם מנסים לחדש את הקשר ולעבבוד על הזוגיות. כל זה לא צלח, לאחר ששמה של קורטני נקשר לדוגמן ולשחקן הצעיר, לוקה סבת.

 קוגר טאון

קוגר טאון (getty )