דניאל גרינברג ואייל גולן, שוקה כהן/ניר פקין

אייל גולן ודניאל גרינברג לא לבד: הזוגות שלא עושים חשבון לגיל

מאלכס ורמי קליינשטיין לצביקה פיק ושירה מנור ועד שלמה בראבא ושמר גאון - קבלו את הזוגות של הביצה שהפרשי הגיל לא הפריעו להם לתחזק אהבה גדולה

הבשורה על הזוגיות החדשה של אייל גולן עם הדוגמנית ויוצאת "האח הגדול" דניאל גרינברג, שיצאה לאור יום לפני חתונת גרושתו של גולן, אילנית לוי עם אלירז שדה - חיממה את לבנו. בייחוד לאור העבודה שמדובר בפער גילאים של 23 שנה.

גולן (47) כך אומרים ודניאל גרינברג (23), היו ביחסי ידידות תקופה מסויימת והחליטו להעביר את הקשר לרשמי יותר. למעשה, סיפור האהבים בר הפרשי הגילאים בין גולן לגרינברג, אינו שונה ומוזר לביצת הסלבס המקומית. לכבודהשניים שהולכים לכבוש את השטיחים האדומים, קיבצנו את מיטב הזוגות שהוכיחו שהאהבה מנצחת הכל וחוצה גילאים.

צביקה פיק ושירה מנור

למאסטרו תמיד הייתה משיכה להבדלי גילאים. בצעירותו נישא לפזמונאית מירית שם אור הגדולה ממנו בארבע שנים. לאחר גירושיהם ואחרי שחווה את הרווקות, הכיר והתאהב בשירה מנור הקטנה ממנו בלא פחות ולא יותר מ-37 שנים והפכה לאם ביולוגית לשניים מילדיו: ניל ותים ואם חורגת לילדיו מאשתו הראשונה: דניאלה פיק (שנישאה לאחרונה לקוונטין טרנטינו הגדול ממנה ב-28 שנה), שרונה פיק ובנלי פיק. אולי זה סוד האוהבים הצעירים? 

 שירה וצביקה פיק זוגיים

שירה וצביקה פיק זוגיים (יחצ )

 

שלמה בראבא ושמר גאון

השחקן שלמה בראבא הכיר לפני חמש שנים את שמר גאון, הצעירה ממנו ב-25 שנה. לאחר שנתיים זוגיות, הפך לאב בשלישית ובשנת 2017 מיסדו השניים את הקשר ובראבא הפך גם לגבר נשוי בשלישית. דברים טובים באים בשלשות.

 שלמה בראבא ואשתו שמר

שלמה בראבא ואשתו שמר (ניר פקין )

 

דבל'ה גליקמן ושלומציון קינן

הקולגה של בראבא מימי "זהו זה", דב (דבל'ה) גליקמן, התאהב אף הוא במישהי צעירה ממנו והפעם מדובר בבתו הבכורה של הסופר, צייר ופובליציסט עמוס קינן, שלומציון קינן, הצעירה ממנו ב-20 שנה.

 דבהלה גליקמן ואשתו שלומציון מציגים אהבה חוצה גילאים

דבהלה גליקמן ואשתו שלומציון מציגים אהבה חוצה גילאים (עופר חן )

 

רמי קלינשטיין ואלכס אילן

לאחר גירושיו המתוקשרים מהזמרת ריטה, ממנו יש לו שתי בנות (משי ונעם), החליט רמי קלינשטיין לשנות פאזה וטיפח זוגיות עם אלכס אילן, הצעירה ממנו ב-25 שנה. לשניים יש שני בנים ובת, מה שאומר שדי שמח עכשיו בבית של קלינשטיין בן ה-56.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

לחיות בלי חרטות, או לפחות להיות מאושר, עד כמה שאפשר

A post shared by Rami Kleinstein (@rami_kleinstein) on

משולם ריקליס וטלי סיני

איש העסקים הישראלי-אמריקאי העדיף את נשותיו צעירות ממנו. בשנת 1977, בהיותו בן 53, נישא לשחקנית והזמרת פיה זאדורה הצעירה ממנו ב-30 שנה.  לאחר גירושיו, נישא שוב בשנת 2010 לטלי סיני, גרושתו של הזמר אריק סיני, הקטנה ממנו ב-35 שנה.

טלי ומשולם ריקליס

טלי ומשולם ריקליס ( רפי דלויה)

 

דודו פישר ורויטל אליה

בשנת 2015 הסעיר החזן והזמר דודו פישר את המגזר הדתי כשהתגרש מאשתו טובה לאחר 40 שנות נישואין. באותה שנה, נישא לאויטל אליה, גרושה ואם לשלושה ילדים, הצעירה ממנו ב-29 שנה. לפני שנתיים נולד לשניים בן משותף וטרי.

יהורם גאון ואורנה גולדפרב

בשנת 1976 הסעיר הזמר יהורם גאון את מדורי הרכילות כשנישא לאורנה בת ה-17. בטרם מימשו נדר נישואיהם, בית המשפט המחוזי לא הותיר להם להינשא עקב גילה הצעיר של אורנה. השניים הגישו ערעור לבית המשפט העליון אך גם זה דחה בתואנה שטרם מלאו לאורנה 17. כשכן מלאו לה 17, נישאו השניים ואף הביאו בת לעולם- הילה. בשנת 1986 התגרשו בטונים צורמים.