דם נשים אינו הפקר: המפורסמות מצטרפות למאבק נגד אלימות

מנטע ברזילי למגי טבייב ועד ירדנה ארזי - הסלביות נרתמות למאבק שכבר חצה מין, דת וגזע ולאלפי נשים ששובתות בכל רחבי הארץ

  • פורסם ב:
  • 04/12/2018 12:19
  • |

המחאה נגד האלימות כלפי נשים מגיעה היום (שלישי) לשיאה, כאשר למעלה מ-300 גופים לוקחים חלק בשביתת הנשים. מאות נשים וגברים מפגינים במוקדים ברחבי הארץ - מצפת בצפון ועד קיבוץ קטורה בערבה. מי שנרתמות למאבק הן לא רק חברות כנסת, אלא גם הסלביות המקומיות, שניצלו את השפעתן והתגייסו למחאת הנשים ולהפסקת האלימות נגדן. מ נטע ברזילי לירדנה ארזי, גל גדות ומגי טביבי. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

עכשיו סיימתי הדלקת נרות במקלט לנשים מוכות איפשהו בארץ.מקלט שנפתח ע״י עמותת ״לא לאלימות״.נשים שנמצאות שם עם הילדים שלהן.שמתחבאות..שמפחדות על החיים שלהן.והילדים חלקם תינוקות שסוגרים במקום הזה כי גבר החליט שזוהי זכותו להרביץ.להשפיל.ולמעוך את הנשמה שלהן ושל הילדים הקטנים האלה.שלא עשו רע לאף אחד! 24 נשים נרצחו.האחרונות היו בנות 16 ו 13!!!ילדות!בישראל חיות עוד כ 200,000 נשים שנרצחות נפשית.יום יום.והרצח הבא מעבר לפינה.אנחנו פה כדי להגיד לכן נשים אהובות..אתן לא לבד!!אנחנו איתכם.כי אם האנשים שאמורים לשמור עליכן לא עושים את העבודה אנחנו נעשה אותה.צאו לרחוב מחר.לא רק נשים .גם גברים.זוהי חובה חברתית! את השלט הזה כתב ילד.שכל מה שהוא מכיר זה את אמא שלו בוכה כי אבא שלו מרביץ לה.די לאלימות נגד נשים!זה חייב להפסק.ומשהו פה חייב לקחת אחריות על זה!מחר 19:30 כיכר רבין.חג שמח..לחלקינו.

A post shared by MayaDagan (@mayadaganpfeffer) on

 מגי טביבי

מגי טביבי (אינסטגרם )

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מצב חירום!

A post shared by Ania Bukstein (@aniabukstein) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

נשים נרצחו מתחילת השנה 22 . לא הגיוני שבמדינת ישראל בשנת 2018 מישהו יעלה בדעתו שדם אישה הוא הפקר. אחיות שלי! היום כל המדינה על הרגליים למענכן. למעננו. ונגד התופעה האבסורדית של אלימות נגד נשים. אני בדרך להופעה במצפה רמון, ואת השיר הבא הערב אקדיש לכן. ⭐️ אחותי את זוכרת אחותי מה שאז לחשת לי מה שאז הבטחת לי איך מחקת לי את הדמעה איך ראית לי את הנשמה כשהשמש נעלמה למקום אחר, אחר את זוכרת אחותי מה שאז אבד בי משהו נולד בי המשקולת לרגליי הצמרמורת בידיי והחופש בעיניי שתמיד חוזר, בוער, דוהר איתי שתינו נלחמות להחזיק את החיים להתפייס עם הסופות, לדבר עם אלוהים ולפקוח ת'עיניים - יש דברים יפים לראות יש שמים, אין שמים ואנחנו נשארות את יודעת אחותי זה כבר לא כואב לי זה כבר לא טורף בי חוט המשי מסתלסל ונקשר בחוט ברזל רק האור בחוץ נופל ותמיד מוחל, צוהל, גואל אותי שתינו נלחמות להחזיק את החיים להתפייס עם הסופות, לדבר עם אלוהים ולפקוח ת'עיניים - יש דברים יפים לראות יש שמים, אין שמים ואנחנו נשארות

A post shared by Shiri Maimon (@shirimaimon1) on