הבת של לאה שנירר חגגה בת מצווה: מי הגיע לשמח?

מיה, הבת המתוקה של מלכת הפילאטיס, חגגה בת מצווה מעושרת. אייל גולן, ציפי רפאלי והחברים הטובים של אמא באו לשמח

  • פורסם ב:
  • 29/11/2018 09:33
  • |

הערב הגדול בחייה של מיה שנירר הגיע, ולכבודו הרימו ההורים לאה וצחי שנירר, מגה אירוע עליו עבדו במשך חודשים רבים ודאגו לכל פרט ופרט. האירוע התקיים בבית האירועים 1947 בתל-אביב, אליו הוזמנו למעלה מ- 150 אורחים וביניהם לא מעט מפורסמים ומשפחה קרובה.

לאה שכמו תמיד מציבה רף גבוה באירועים שלה, גרמה לנו לגמרי לתהות מה מחכה לנו באירוע בר מצווה של רפאל. על גזרת העיצוב הופקדו דניאלה ועדן זגנרייך, אלה שהיו ממונות על לא מעט אירועי יוקרה של סלבס בתעשייה.

מחוץ למקום הוצב רכב אספנות ייחודי מלא בפרחים ורודים שכולו מעוצב בסטייל אלגנטי, הכניסה לפאטיו הפכה לענן עשן ורוד והחצר עצמה הפכה לערב אחד ל"פיאצה מיה" ובה הוצבו עמדות איפור של חברת "מאק", עמדת מתוקים מרהיבה, עמדת צילום ועוד'.

ואם כל זה לא הספיק לכם אז בפאטיו הועמדו שתי בובות נסיכות ענקיות מלאות ב-5000 וורדים שאין ספק שגרמו לנו להתעלף סופית.

על החלק האומנותי והמסיבה המטורפת הופקד בגזרת הילדים, כוכב הפסטיגל: יהונתן מרגי שגרם לכלת הבת מצווה לא להוריד את החיוך מפניה ועלות לבמה לריקוד משותף יחד עם הכוכב, בעוד המבוגרים נהנו גם הם מהופעה של ריקי בן ארי שהתחרתה מולו בעבר בתוכנית הכוכב הבא. בגזרת הקולינריה השף של המקום "מורן לידור" דאג לתפור במיוחד לאירוע תפריט גורמה עם מאכלים שמיה אוהבת במיוחד.

בין האורחים המוכרים שהגיעו לשמח ולתת חיבוקים ונישוקים: החברות הטובות ציפי רפאלי  ופולה בליק, מרינה קבישר שהגיעה עם הבת שלה, אמירה בוזגלו ובעלה, מיכל הקטנה ובעלה ניר ויצמן ניקי גולדשטיין, שרון דוראני, נטלי דדון שרק לפני כמה ימים השתחררה מבית החולים והעיתונאי צחי קומה, הדוגמנית יעל שלביה, אייל גולן שהגיעה כמעט באיחור אופנתי בליווי הבן שלו, הזמרת אביבה אבידן ובעלה, ג'קי אזולאי שהגיעה בגפה ועוד.

 נסיכה של אגדה

נסיכה של אגדה (רפי דלויה )

 
 עם התאום

עם התאום (רפי דלויה )

 
 ציפי רפאלי

ציפי רפאלי (רפי דלויה )

 
 אמירה בוזגלו

אמירה בוזגלו (רפי דלויה )

 
 יונתן מרג'י נותן בראש

יונתן מרג'י נותן בראש (רפי דלויה )

 
 בקרוב בארוע שלכם

בקרוב בארוע שלכם (רפי דלויה )

 
 מרינה קבישר סוגרת את האייטם

מרינה קבישר סוגרת את האייטם (רפי דלויה )