לוסי אהריש , רויטרס

מלוסי אהריש עד מיה דגן: מה גורם לסלבס להעלות תמונות מגיל 3?

קמפיין חדש שיעלה בימים הקרובים מביא את כוכבי הבידור והרשת לפרסם תמונות ילדות מתוקות במיוחד. אלה כל הפרטים שידועים בינתיים

  • פורסם ב:
  • 01/11/2018 10:08
  • |
  • כתבים:
  • סלבס 13

מי שנכנס לאינסטגרם ביממה האחרונה, התקשה להתעלם מכך שכוכבים ובעיקר כוכבות רבות העלו תמונות ילדות והוסיפו האשטאג #גיל3 או #גיל_שלוש על גרסאותיו השונות. אז מה בדיוק הסיפור?

משרד יחסי ציבור התגייס למען ילדה בת שנתיים בשם נגה, הסובלת מכשל נדיר במערכת החיסונית - ושחלק מהילדים שסבלו ממנו לא הצליחו להגיע לגיל 3 - למען העלאת המודעות לגיוס תרופות לעזרתה. "יש נקודת אור, ההתקדמות במחקר הגנתית מאפשרת לפתח תרופה שיכולה להציל את נגה", נמסר מהמשרד, "אבל העלויות לפיתוחה עולות כמו לקנות את אשדוד". המשרד פנה לסלבריטאים כדי לפרסם תמונה מגיל 3 ולהוסיף את ההאשטאג הרלוונטי, להפוך אותו לטרנדי - וכל זאת לקראת פרסום הקמפיין שיציג את הסיפור של נגה הקטנה.

אלה האנשים שנרתמו עד עכשיו - ומדובר ברשימה חלקית שרק מתעדכנת כל שעה. רק בריאות לנגה!

לוסי אהריש בפרצוף מונולוג

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#גיל_שלוש כבר אז היה לי ״פרצוף מונולוג״....?

A post shared by Lucy Aharish (@lucyaharish) on

מיה דגן עם אבא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אבא שלי(מוטי רייף /שלומי שבת) ואני.☺️ #גיל_שלוש @mottyreif @shlomishabatoriginal

A post shared by MayaDagan (@mayadaganpfeffer) on

מורן אטיאס:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#גיל_שלוש

A post shared by Moran Atias (@moranatias) on

דין מירושניקוב בשחור לבן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#גיל_שלוש ?

A post shared by DeanMiroshnikov-דין מירושניקוב (@deanmiroshnikov) on

חן אמסלם זגורי בפנים תמימות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#גיל3 ❤️???

A post shared by Chen Amsalem Zaguri (@chenamsalem1) on

סנדרה רינגלר מלכותית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

זו אני בגיל שלוש #גיל_שלוש

A post shared by Sandra Ringler (@sandra_ringler) on

מור סילבר עם התלתלאז':

שגיא ברייטנר הבלונדיני:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#גיל_שלוש

A post shared by Sagi Braitner (@sagibraitner) on

גיא עמיר עם ביונסה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ביונסה ואני , אמא המהממת שלי. #גיל_שלוש

A post shared by Guy Amir (@amir_guy) on

ג'ני צ'רוואני

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#גיל_שלוש ???

A post shared by Jenny Chervoney צ׳רוואני ג׳ני (@jennychervoney) on

ומלך זילברשלג

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#גיל_שלוש #גיל3

A post shared by MelechZilbershlag מלך זילברשלג (@ze_lama) on