הכירו את סאלי קדרי, כוכבת הרשת של המגזר הערבי

היא דוגמנית, סטודנטית לסיעוד ומנהלת חשבון אינסטגרם של יותר מ-70,000 עוקבים. איך היא עושה זאת בלי לחשוף את גופה ומה דעתה על נישואין עם יהודי?

מעצב האופנה שי פרץ, פורץ עם קולקציית קפסולה חדשנית בעלת קונספט נועז ומעצים למותג PISTACH. הקולקצייה שואבת את השראתה משבוע האופנה בפריז, בו השתתף פרץ לאחרונה. הטרנדים העולמיים, יחד עם המציאות הארצישראלית המורכבת, משתלבים זה בזה בסינרגיה מושלמת ויוצרים את קולקציית דה ז'ה וו, המבוססת על אמירות אופנתיות משנות האייטיז יחד עם מוטיבים בולטים של העצמה וחוזק נשיים. גם הקמפיין הוויראלי הבינלאומי וחוצה הגבולות - #Me_too השפיע על עיצוב הפריטים השונים בקולקציה והם משדרים נשיות לא מתנצלת ולא מתפשרת של נשים חזקות ועוצמתיות.

בצילומי הקפסולה לקמפיין השתתפו שתי נשים שמשקפות את הישראליות – ערביה וישראלית – במטרה להדגיש את תפקידו האוניברסלי של עולם האופנה והסטייל כמקרב לבבות וחוצה גבולות פיזיים, מנטליים ותרבותיים.

הדוגמנית הערבייה היא סאלי קדרי שמתגוררת בחיפה, מחזיקה בסטטוס של כוכבת רשת עם למעלה מ-70,000 עוקבים. אתם אולי פחות שמעתם עליה, אבל במגזר הערבי היא סוג של קים אור אזולאי. תפסנו אותה לשיחה תוך כדי הצילומים לקולקצייה של שי פרץ. 

קפסולה עם עוצמה נשית חזקה

קפסולה עם עוצמה נשית חזקה (אביב חופי )

 
 לא עוצרת בדרך לתהילה

לא עוצרת בדרך לתהילה (אביב חופי )