מירי רגב על אופירה אסייג: "אשה רעה". אסייג: "מחפשת ג'ובים"

העימות בין אופירה אסייג ליאיר נתניהו עלה שלב, ולתוך הסיר הבוער קפצה גם מירי רגב שעמדה כמובן לצד בנו של ראש הממשלה. המגישה, גם הפעם, לא נשארה חייבת

  • פורסם ב:
  • 21/10/2018 14:45
  • |
  • כתבים:
  • סלבס 13

אז אחרי שהעימות בין אופירה אסייג וליאיר נתניהו,  עלה לטונים מגעילים בשישי האחרון והסיח את דעתינו מהחריימה של ארוחת שבת - לחגיגה ולעליהום על אופירה הצטרפה, שרת התרבות, מירי רגב. למי שלא מעורה בדברים הנה תקציר הארועים:

אסייג ארחה בתוכנית "אופירה וברקו" את אורנה פרץ מקרית שמונה, שראש הממשלה אמר עליה שהיא "משעממת". יאיר נתניהו, לא אהב את זה בלשון המעטה וכתב פוסט חריף:

"אופירה אסייג היא בהמה גסה שהגיעה לאן שהגיעה בזכות רומן עם גבר נשוי. הסיבה היחידה שקשת משדרים את התת רמה הזאת היא בגלל ההסתה שלה נגד אבא שלי ומשפחתנו ונגד ציבור הימין. ההתחנפות שלה לשמאל בשביל להיות מקובלת בברנז'ה מבחילה". 

בתגובה היא ענתה לו:

"מדהים אותי הפער הגדול בין האינטליגנציה הגבוהה, החדות, הרהיטות והקריירה המוקדמת של בנימין נתניהו לבין הבטלה והשעמום של יאיר נתניהו. כשבגיל 27 אבא שלו כבר היה אחרי פיקוד על צוות בסיירת מטכ”ל במבצעים נועזים, יאיר נתניהו חי על חשבון הציבור, משועמם, נמצא בבטלה ומתבטא בסוג של טירוף. אין ספק שאת הגנים שלו הוא קיבל מהאמא", סיימה אסייג, ותייגה את ראש הממשלה.

והיום, כפי שציינו קודם התלהטות היצרים עלתה שלב ולקלחת נכנסה מירי רגב. לפני ישיבת הממשלה היא אמרה על אסייג ואייל ברקוביץ': "אין תוכנית שהם לא מדברים רעות עליי ופוגעים בי. יש שם גסות ורוע נוראי, רוע קשה מאוד של הזוג הזה. כל הזמן להיכנס ולבקר בצורה לא עניינית". 

לדברי השרה רגב, "בעניין של יאיר נתניהו נחצו כאן קווים אדומים. היא צריכה להיות המבוגר האחראי ולא לרדת לרמה הזו. מה מצפים מילד שכל הזמן פוגעים בהורים שלו, שלא יגן על ההורים שלו? שידברו על אמא שלו, על שרה נתניהו, דברים כל כך בוטים ומכוערים ושהוא לא יגיב? לא צריך להתעסק עם ילדים ממשפחה של נבחרי ציבור. עזבו את זה שהיא מדברת כל תוכנית עליי בצורה רעה, היא אישה רעה ואני לא מגיבה לה, אבל למה להתעסק כל הזמן ולפגוע בשרה נתניהו?".

עכשיו מעניין מה אייל ברקוביץ' יגיד על כל העניין?

 מחכים לתגובה

מחכים לתגובה ( אינסטגרם )