לא רק צחי הלוי ולוסי אהריש: 6 זוגות סלבס מעורבים

אריה דרעי ואורן חזן, שימו לב: מאמיר פחר וענבר אופל לעדי שילון ויוסף סוויד ועד שנה מודן וקייס נאשף. ליקטנו את הזוגות שהדת לא ניצחה את אהבתם

לאחר כארבע שנות חברות חשאית מבעד לעדשת המצלמה והציבור, נישאו השחקן והזמר הישראלי-יהודי צחי הלוי והמגישה, השדרנית והעיתונאית הישראלית-מוסלמית לוסי אהריש והסעירו את הרשת או ליתר דיוק את אורן חזן ואריה דרעי. בעוד אנחנו מאחלים לזוג המאושרים מזל טובים ומחכים לאיזה סטורי מרגש, החלטנו לפשפש קצת בהיסטוריה ולראות זוגות מעורבים (יהודים וערבים), שגם הם הניחו את החשש מדעה קדומה בצד ונכנעו בשם האהבה.

עדי שילון ויוסף סוויד

לאחר 3 שנים של מערכת יחסים, מיסדו שילון וסוויד את יחסיהם ונישאו בבית העירייה בפראג שבצ'כיה בנוכחות קומץ חברים מצומצם, למורת רוחו של אביה של שילון, מגיש הטלויזיה הותיק דן שילון.

השניים, שלא הסתירו מעיני הציבור את אהבתם הרבה, נאלצו להתמודד עם לא מעט ביקורת, אך הוכיחו כי אהבתם גוברת על כל דעה קדומה.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Someone to eat with ?

A post shared by Adi Shilon (@adishi) on

נסרין קדרי ודן סמרא

 עוד לפני גיורה, לאחר שניהלה מערכת יחסים עם הדרבוקיסט שלה, אביעזר בר מוחא, לו הייתה אף מאורסת, המשיכה נסרין "ברכה" קדרי למערכת יחסים מעורבת נוספת- הפעם עם הקלידן שלה דן סמרא.כך לפחות אומרות השמועות. מצידה של קדרי אין תגובה לעניין. עם גיורה של קדרי, אין ספק שחזן ודרעי יוכלו לישון בשקט בלילה.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קטע

A post shared by דן סמרא קלידן (@dan_samara2) on

הודא נקש ורועי מולה

הדוגמנית הערביה הכירה את המוסיקאי והסאונדמן רועי מולה, בזמן שהצטלמה להישרדות לפני שלש שנים. השניים התאהבו וחזרו לארץ כבני זוג. הם שמרו על הקשר שלהם בחשאיות כמה חודשים ואז החליטו לשתף את אהבתם עם העולם. לפני כשנה התחתנו בקפריסין ולאחר מכן בטקס אזרחי עם חברים בארץ. 

 מיזוג עמים

מיזוג עמים (אור גפן )

 

דנה מודן וקייס נאשף

 שני השחקנים שהכירו על סט הסדרה "אננדה" בכיכובם בשנת 2012, חלקו זוגיות מאושרת לזמן קצר, עליה אמרה מודן בראיון ל"ערב טוב עם גיא פינס" ששודרה ב ערוץ עשר ביוני 2012: "אהבה זה לא דבר הגיוני, זה בא מהלב". השניים אמנם נפרדו, אך שמרו על קשר חם עד היום.

 קייס ודנה בסדרה אננדה

קייס ודנה בסדרה אננדה (Hot )

 

 

אמיר פחר ואופל ענבר

בשנה האחרונה סיפור האהבה בהמשכים בין אופל ענבר ליוצא "הישרדות", אמיר פחר, הפכו לאופרת הסבון של כלי התקשורת כשהשניים חשפו את אהבתם, פרידתם, אהבתם ושוב פרידתם לעיני המצלמות בשל התנגדותו של אביה של ענבר לקשר וניתוקה ממנו. נכון לעכשיו הם פרודים אך לא מסיבת יהדותה ומוסלמיותו.

אולי תחליטו אם אתם יחד או לא

אולי תחליטו אם אתם יחד או לא (יחצ )

 

מירה עוואד וקוסטה מוגילביץ'

לאחר ששמרה על מערכת היחסים שלה עם קוסטה היהודי במשך מספר שנים, החליטה הזמרת והשחקנית המוסלמית מירה עוואד למסד עימו את הקשר בשנת 2013  בטקס צנוע בבולגריה. האהבה פורחת עד היום.

 ביום החתונה

ביום החתונה (מתוך הפייסבוק של מירה עוואד )