אז אין סיכוי לדייט בעתיד?, אינסטגרם

טיטי ליאיר נתניהו: "באתיופיה היית מקבל כאפות על חוסר כבוד"

מלכת היופי לשעבר רתחה מהפוסט שכתב בנו של ראש הממשלה נגד הפרשן הפוליטי אמנון אברמוביץ' ולא חסכה ממנו מה היא חושבת עליו

  • פורסם ב:
  • 11/10/2018 14:54
  • |

באמצע השבוע, בזמן שלוסי האריש וצחי הלוי היו עסוקים בלהסתיר את חתונתם - יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה עשה הכל חוץ מלהסתיר את רגשותיו כלפי פרשן חדשות 2 - אמנון אברמוביץ'. בפוסט שהעלה בחשבון הפייסבוק האישי שלו כתב:

"אמנון אברמוביץ׳ הוא חתיכת תעמולן סובייטי מהסוג הכי נחות. מנסה להזריק את הארס שלו לציבור במשך עשורים. הטיפש הזה לא מבין שעם ישראל שונא אותו ולא קונה את הסחורה הרעילה שלו עוד מימי האתרוג של שרון בזמן ההתנתקות".

את דעתינו על הפוסט של בנו של ראש הממשלה, נחסוך מכם אבל את דעתה של מלכת היופי לשעבר, טיטי איינאו, דווקא נשמח לשתף. טיטי, שמעידה על עצמה כמי שדעותיה הן ימניות - יצאה נגד נתניהו והשתלחיותיו באברמוביץ' וכך כתבה:

"סליחה אדון יאיר נתניהו, בעצם ממש לא סליחה. האדם היחיד שצריך לבקש סליחה זה אתה, אתה צריך לבקש סליחה על הרבה דברים אבל נתחיל באחד שתפס את עיניי. תראה אין לי בעיה עם זה שאתה מביע את דעתך, מותר לך כמו שאני עושה עכשיו אבל אני לא מבינה מה גורם לך לחשוב שאתה יכול לקראו לאמנון אברמוביץ "טיפש" "ופח אשפה", הבן אדם עם תואר במשפטים, אתה יודע מה...עזוב את התואר, הוא פרשן פוליטי בכיר כל חייו ואחד האנשים החכמים שאני מכירה. ומה אתה עשית בחייך שאתה יכול לגדף אותו? תגיד לי מהם ההישגים שאתה צברת בחייך מאשר להיות "הבן של"?
לאמנון אברמוביץ יש צל"ש כי במלחמת יום כיפור הוא המשיך לנהוג בתוך טנק בוער בכדי להציל אנשים. מה אתה עשית בחייך למען אנשים אחרים? מה?


אני לא מסכימה עם הרבה דברים שאברמוביץ אומר את דעתו בהם, אבל מפה ועד לקרוא לבן אדם שיכול להיות אבא שלך טיפש ופח? זה כבר זילזול שאין לתאר. 


אם היית גדל באתיופיה הייתה מקבל שתי כאפות על חוסר הכבוד שאתה מפגין כלפי אנשים בכלל ולמבוגרים ממך בפרט. אם הוא "טיפש" "ופח אשפה" אז אני לא יודעת מה אתה. עזוב את הפייסבוק ותחפש עבודה! אמיתית".

לצד תגובות מפרגנות מחבריה כמו, שני גולדשטיין ואדריאנו חאובל היא כמובן קיבלה תגובות נאצה מגעילות. לא באמת חשבתם שהיא תקבל זר פרחים הביתה, נכון?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

סליחה אדון יאיר נתניהו, בעצם ממש לא סליחה. האדם היחיד שצריך לבקש סליחה זה אתה, אתה צריך לבקש סליחה על הרבה דברים אבל נתחיל באחד שתפס את עיניי. תראה אין לי בעיה עם זה שאתה מביע את דעתך, מותר לך כמו שאני עושה עכשיו אבל אני לא מבינה מה גורם לך לחשוב שאתה יכול לקראו לאמנון אברמוביץ "טיפש" "ופח אשפה", הבן אדם עם תואר במשפטים, אתה יודע מה...עזוב את התואר, הוא פרשן פוליטי בכיר כל חייו ואחד האנשים החכמים שאני מכירה. ומה אתה עשית בחייך שאתה יכול לגדף אותו? תגיד לי מהם ההישגים שאתה צברת בחייך מאשר להיות "הבן של"? לאמנון אברמוביץ יש צל"ש כי במלחמת יום כיפור הוא המשיך לנהוג בתוך טנק בוער בכדי להציל אנשים. מה אתה עשית בחייך למען אנשים אחרים? מה? אני לא מסכימה עם הרבה דברים שאברמוביץ אומר את דעתו בהם, אבל מפה ועד לקרוא לבן אדם שיכול להיות אבא שלך טיפש ופח? זה כבר זילזול שאין לתאר. אם הייתה גדל באתיופיה הייתה מקבל שתי כאפות על חוסר הכבוד שאתה מפגין כלפי אנשים בכלל ולמבוגרים ממך בפרט. אם הוא "טיפש" "ופח אשפה" אז אני לא יודעת מה אתה. תעזוב את הפייסבוק ותחפש עבודה! אמיתית.

A post shared by טיטי איינאו (@titiayenew) on