רשת הצלה: המשפחה של כריסטיאנו רונאלדו בקמפיין לטיהור שמו

בעוד אחד הכדורגלנים הטובים בעולם הולך ומסתבך בעקבות הטענות כי אנס אשה בלאס וגאס, מנסות אמו ואשתו לגייס אהדה ציבורית. אבל מול רשויות החוק, נראה שזה לא יספיק

סערת כריסטיאנו רונאלדו לא נרגעת: משטרת לאס וגאס הודיעה אתמול שבכוונתה לזמן אותו לחקירה בחשד לאונס שביצע, לכאורה, לפני כעשר שנים.

את החשדות המיוחסים לו רונאלדו כבר הספיק להדוף – פעמיים: זמן קצר אחרי פרסום החשדות, בלייב צ'אט משועשע באינסטגרם, ושוב בטוויטר, בציוץ ארוך, רציני ומנוסח היטב שהכתיבו לו סוכניו, בו טען שיחסי המין עם המתלוננת היו בהסכמה.

 
 
 

אתמול הצטרפו למאבק גם אמו דולורס ואחותו קטיה, שהשיקו קמפיין אינטרנטי לטיהור שמו תחת ההאשטג "צדק עבור רונאלדו". הן קראו לגולשים להחליף את תמונת הפרופיל שלהם לתמונה הזו – של רונאלדו במדים של סופרמן. הקמפיין הזה שרף את הרשת וזכה לעשרות אלפי לייקים ושיתופים, ונראה שהאצבע, זאת של השייר, עדיין נטויה.

 קתרין מיורגה, טוענת שרונאלדו אנס אותה
 

קתרין מיורגה, טוענת שרונאלדו אנס אותה (חדשות עשר )

 

הפרשה שמסעירה את עולם הכדורגל התפוצצה לפני כשבועיים כשהעיתון הגרמני דר שפיגל פרסם ראיון עם אישה אמריקנית בשם קתרין מאיורגה, שטענה שרואנלדו אנס אותה בשנת 2009 במלון בלאס וגאס. מאירוגה טוענת גם שרונאלדו שילם לה בזמנו דמי שתיקה בסך 375 אלף דולר כדי שלא תתלונן נגדו במשטרה, הסכם שכעת היא מבקשת לבטל

הצרות של רונאלדו לא נגמרות בבית המשפט; מומחה פורנזי הסביר לאתר RadarOnline שאם הוא ימשיך להכחיש את החשדות וייחקר, הוא ייאלץ לאפשר לשוטרים להעביר אותו בדיקה אינטימית – שתקבע התאמה לתיאור שמסרה המתלוננת – בדיקה שעבר בזמנו גם מייקל ג'קסון, שהואשם בניצול מיני של ילדים.

עם דיווחים על עוד שתי מתלוננות לפחות, רונאלדו - אחד הכדורגלנים הטובים בכל הזמנים – יוצא לקרב על טיהור שמו. כרגע, זה נראה רע מאוד מבחינתו.