אורן חזן: "לוסי אהריש פיתתה נפש יהודי במטרה לפגוע במדינתנו"

מאורן חן לג'ודי ניר מוזס ועד מיה דגן: כל התגובות על חתונת ההפתעה של לוסי אהריש וצחי הלוי שהממה אמש (רביעי) את כל המדינה

  • פורסם ב:
  • 11/10/2018 08:35
  • |

לא באמת חשבתם שחתונת ההפתעה של העיתונאית לוסי אהריש והשחקן צחי לוי, תעבור בשקט. לא באמת חשבתם, שמיזוג הלאומים הזה בין ערבים ליהודים, יטיס לכאן את יונת השלום. אבל אין לנו ספק שהייתם בטוחים, שהזיווג הזה, שהבסיס שלו רחש וגעש תחת אפינו במשך שנים - יבעיר את האש שכל גפרור קטן שנזרק אליה מצליח להציתה.

 קול חתן וקול כלה

קול חתן וקול כלה (מתוך האינסטגרם של מיה דגן )

 

אז מה חשבו המפורסמים מכל קצווי הקשת על החתונה מקסימה הזו? מי שהרים את דגל השנאה ראשון היה כמובן חבר הכנסת אורן חזן שכתב בטוויטר שלו: 

"לא מאשים את לוסי אהריש שפיתתה נפש יהודי במטרה לפגוע במדינתינו ולמנוע מעוד צאצאים יהודים להמשיך את השושלת היהודית, להפך היא מוזמנת להתגייר. כן מאשים את צחי המתאסלמלוי שלקח את פאודה צעד אחד רחוק מדי - אחי צא מהסרט. לוסי זה לא אישי, אבל דעי, צחי אחי ועם ישראל עמי, די להתבוללות!"

שלי חיימוביץ מיהרה להגיב בחיוב כמובן:

"ברכות ואושר לזוג המהמם לוסי אהריש וצחי הלוי. ובאשר לציוץ הזה, אין חדש תחת השמש. אוכלי המוות כזכור סברו שרק טהורי דם, Pure-bloods, רשאים להתקיים, ומי שהתחתן עם מוגלגית נחשב בוגד דם. וסליחה שהשתמשתי במטפורה מעודנת מדי".

ג'ודי ניר מוזס:

"מזלטוב לשני אנשים שאני הכי אוהבת.צחי ולוסי שני אנשים עם לב טוב ונקי.אנשים שאלהים כנראה רצה שיהיו יחד כי למרות כל המכשולים, האהבה שלהם ניצחה.חברים פרגנו לניצחון האהבה. עיצרו ותפסיקו לשפוט.מזל טוב נסיכים אהובים הכי מגיע לכם לממש את האהבה הענקית הזאת.@lucyaharish מזלטוב אהוביי.​​​​​​"

מיה דגן החברה הטובה של צחי הלוי:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כשקראתי אתמול פה באינסטוש על הנישואים של לוסי וצחי פשוט שמחתי, שמחתי שהם שמרו אחד על השניה במרחב אוהב , שהם חוגגים אהבה , שהם יד ביד במסע שלהם כאן. והבוקר , גם כאן באינסטוש , קראתי כלכך הרבה טוקבקים וכלכך הרבה תגובות שהזכירו לי מסע אישי משלי. אקהרט טולה אומר שבתקופתינו, יש תפקוד לקוי של המודעות הישנה וצמיחה של מודעות חדשה שהם יחד הולכים וגוברים במקביל. הוא גם אומר שהשינוי הוא הכרחי כדי למנוע מן המין האנושי הרס עצמי. כשהפסיקו לי את תהליך הגיור , זה גרם לי להכנס פנימה לעצמי ולהתחבר לשייכות פנימית , לאהוב את עצמי לא משנה מה, זימנתי אהבה לחיי ממקום אוהב ללא תנאי , ללא כותרת, ודור הגיע לחיי. כשחברי כנסת תוקפים מאחורי כותרת ״ההתבוללות״, כשטוקבקיסטים מקללים ותוקפים, זו שנאה. הדבר שאני ממש בטוחה בו זה שאלוהים לא התכוון שנשנא אחד את השני, שנתקוף אחד את השני, ונחריב אחד את השני במסווה של דיבורים על דת. אהבה היא אלוהים. אלוהים הוא אהבה. הדת שלי זאת אהבה. ובזה אני בוחרת כל יום מחדש. מזל טוב לוסי וצחי, אתם אור ❤️ @lucyaharish

A post shared by Alina Levy (@alinkalevy) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Captain Ayoub's response to the news#fauda

A post shared by Itzik Cohen (@itzikcohenfauda) on