חג שמח, סטודיו

ת'שארו בבית: את מי המפורסמים לא היו רוצים לארח בסוכה שלהם?

רגע לפני שאנחנו נפרדים מהחגים ומסוכות - ערכנו רשימה של כמה סלבס מסוכסכים שיעדיפו לארח אושפיזין אחרים תחת הסכך שלהם

לאחר שבחרתם אילו סלבס הייתם רוצים לארח בסוכתכם, החלטנו להקשות עליכם ולחשוב אילו סלבס לא היו מארחים סלבס אחרים בסוכה שלהם והסיבה? ובכן יש לא מעט, אך מי יהיה באמת כועס עד כדי כך שלא יקיים מצוות אושפיזין בסוכה?

אביבית בר זוהר

קשה לראות את הרווקה הטרייה ויוצאת "האח הגדול" בפעם השנייה, שומרת שני כסאות בסוכת הגלאם שלה לסימה בכר (שכזכור כינתה אותה בבית האח: "אובססיבית חולת נפש" ולא חדלה מללכלך עליה גם אחרי סיום התכנית)  ולמתחרה המובהקת שלה מבית "האח": מירב ישראל שגם אחרי הסולחה המתוקשרת שהשתיים קיימו בחודש שעבר, עדיין מביאות זו לזו את הסעיף כשהן ביחד. אגב, זה יהיה די מפתיע גם אם אביבית תרצה לארח את אדל בספלוב בסוכה, כשהשתיים סוחבות גם סכסוך מאז ימי הבית העליזים.

 אביבית והמחשוף הכי קרובים

אביבית והמחשוף הכי קרובים (דודי אור )

 

פאר טסי

קרוב לוודאי שהזמר לא ימהר ליישם את אג'נדת "דרך השלום" שלו ויוותר על לארח בסוכתו את אייל גולן ואביב גפן, לאחר שהראשון עקץ אותו ורמז על היותו "זמר של להיט אחד" והשני לעג מול קבל עם, עדה ורייטינג לשיריו.

 פאר טסי

פאר טסי ( רפי דלויה)

 

עדי ביטי 

לאחר השנה הקשה שעברה בפן האישי, כשאביה נחשד בהטרדות מיניות של מעריציה, יהיה די בעייתי לביטי לארח את אביה, רונן, אך למרות זאת: אבא זה אבא ומשפחה היא לפני הכל, לא? ואם בכל זאת אנחנו מדברים על עדי ביטי, יהיה מפליא לראות אותה מארחת גם את נועה קירל ואגם בוחבוט, שתי המתחרות שלה בסצנת הפופ שדי נתנו לה פייט מתחת לחגורה בשנה האחרונה.

"עוברים עלי ימים קשים, לא פשוטים"

"עוברים עלי ימים קשים, לא פשוטים" ( יחצ)

 

רון חולדאי

10 שנים לאחר שטיפח את אסף זמיר ששימש כסגנו בעיריית תל אביב, קיבל ראש עיריית תל אביב רון חולדאי "מכה מתחת לחגורה" כשזמיר החליט בהפתעה לרוץ כנגד המנטור שלו במרוץ לראשות העיר. השנה, חולדאי כנראה יוותר על המנהג לארח את זמיר בסוכה המסורתית שלו והאם זה אומר שגם רעייתו של זמיר, השחקנית מאיה ורטהיימר תוחרם השנה "בגלל" בעלה?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

יש יהודים ששכחו מה זה להיות רזים.

A post shared by Asaf Zamir (@zamirasaf) on

בן אל תבורי

אם חשבתם שהשנה בן אל יארח את אביו, הזמר שימי תבורי, בסוכתו, אתם כנראה חיים בסרט כי על אף שמועות על ניסיון לסולחה מצד השניים, הם עדיין בריחוק טוטאלי ולא מראים אפילו סימן של להשלים. עוד אושפיזין שלא יהיה מוזמן לסוכה של בן אל הוא בטח הראפר רון נשר שבראיונות השונים חוזר ואומר כי תבורי הוא "טרמפיסט" שרוכב על ההצלחה של סטטיק. זה קורה במשפחות הכי טובות?

 בן אל תבורי מתחמק

בן אל תבורי מתחמק (יוסי כהן )

 

דודו אהרון

מי שלא יימצא בסוכה שלו הוא במיליון אחוז אביב גפן, שבמשך שנים לועג ולו וליצירתו והרחיק לכת ועשה זאת גם בתכנית "אביב או אייל?" בה ירד על שיריו ויצירתו. שיר רוזנבלום, האקסית של אהרון, גם סביר להניח ולא תקפוץ לביקור בסוכה גם בשל התנגדות אמו ציפורה וגם בשל היותו נשוי לנטלי לוי הנמצאת בימים אלה בהריון ראשון.

 דודו אהרון ונטלי לוי נשואים טריים

דודו אהרון ונטלי לוי נשואים טריים ( קמליה אומנות הצילום בע״מ)