מאדל בספלוב לנועה קירל: מי צריך לבקש סליחה ביום כיפור?

השנה הייתה גדושה בלא מעט משקעים, ריבים ופרידות מתוקשרות - לכבוד יום הכיפורים הבא עלינו לטובה, מי הם הסלבס שצריכים לעשות סולחה?

יום כיפור ובכלל חודש הסליחות הוא זמן נהדר לעשות חשבון נפש, להשאיר משקעי עבר מאחור ולצעוד לכיוון דרך חדשה. השנה הייתה גדושה בלא מעט משקעים סלש ריבים מתוקשרים או סאגות תקשורתיות שהרעישו את הביצה המקומית. ריכזנו עבורכם את מיטב האירועים בתקווה שאולי לרגל השנה החדשה תבוא סולחה.

פאר טסי מאייל גולן

פאר טסי ואייל גולן, שניים מהזמרים הים תיכוניים הנודעים כיום, ידעו ימים טובים יותר בעבר. טסי שכתב בעבר לגולן שירים ("הלב על השולחן", "מתפלל") והתארח בהופעותיו, צפה בתכנית "אביב או אייל?" וראה כי אביב גפן וגולן מדברים עליו ועל שירו היחיד שהצליח להפוך מדינה שלמה ("דרך השלום").

טסי לא נשאר חייב ומיד העלה לסטורי שלו באינסטוש עקיצה לגולן ולשותפיו לתכנית (גפן ומירי מסיקה): "כשהזמנת אותי להופיע אתך, שמעתי דברים אחרים, אבל תתנחם. אתה לא היחיד שכזה. גם אלה שיושבים עכשיו לצדך עשויים מאותו החומר. לצעוד בדרך של שלום אמיתית- זה מאד קשה. אני יודע".

גולן לא שתק וזמן קצר אחרי עקיצתו של טסי, פרסם אף הוא בסטורי תגובה: "פאר חמודי, קריירה לא בונים משיר אחד. אז תתחיל לעבוד ולהשקיע ואולי תגיע. בינתיים לך תראה אם אני בדרך השלום ותבוא תגיד לי".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מזל טוב אחים שלי ?

A post shared by Peer Tasi (@peertasi) on

דורון מדלי מ נטע ברזילי

רגע אחרי שעשו היסטוריה משותפת כשהשיר Toy זכה במקום הראשון בתחרות האירוויזיון, לראשונה מזה 20 שנה במחוזותינו, דורון מדלי התראיין לחדשות השבת ואמר בריש גלי על נטע ברזילי: "הניצחון הוא שלי. נטע נקלעה לסיטואציה".

לאחר אותו ראיון פרובוקטיבי, מדלי הפך לכמה שעות לאיש השנוא והשחצן ביותר במדינה וכולם ציפו לתגובה של ברזילי שסירבה "ליפול" למלכודת התקשורתית. בטקס פרסי אקו"ם בנערך במאי 2018, עם זכייתם בפרס על הישג יוצא דופן בזירת המוזיקה הבינלאומית, התנצל מדלי בפני ברזילי קבל עם ועדה ושם קץ לעליהום שהוא חווה ברשתות החברתיות.

מגי טביבי מהאקס ניקיטה טיומקין

לאחר שנים שהיו בני זוג מאוהבים, מגי טביבי רקמה רומן מתוקשר לעיני מדינה שלמה בבית האח הגדול יחד עם הזוכה ישראל אוגלבו. טיומקין ששמע וצפה ככל עם ישראל ברומן הלוהט וברגשותיה של בת זוגו לישראל, החליט להיפרד ממנה באופן חד צדדי.

עם סיום התכנית, נראו מגי וישראל מאוהבים מתמיד ולמרות זאת, בימים האחרונים יש ספקות לגבי עד כמה הם באמת מתאימים כבני זוג וכמה זמן זה ישרוד. דעתכם?

 מגי מסניפה את ישראל

מגי מסניפה את ישראל ( לנס הפקות)

 

נועה קירל מברק שמיר

הזוג הכי לוהט בביצה, הדוגמן המצליח וכוכבת הפופ שתחזקו שנתיים של זוגיות צמודה, נפרדו השנה בשיברון לב וזמן קצר לאחר מכן נראתה קירל בזרועותיו הענוגות של יונתן מרגי ("הכוכב הבא לאירוויזיון") ושמיר נותר שבור לב והגיב: "מצחיק מה שאנשים יעשו בשביל להתפרסם!". אאוץ'.

 קיבלת רבעוש?

קיבלת רבעוש? (אור גפן )

 

אביבית בר זוהר משלומי והבה

לאחר שהתגאו בזוגיות מלאת אהבה, הכו הזוג בר זוהר ווהבה את התעשייה בתדהמה כשהחליטו לפרק את החבילה ולהיפרד.בראיון שנתנה בר זוהר בתכניתו של אלירז שדה סיפרה שמערכת היחסים שלה עם והבה "מורכבת" ומאז השניים לא נראו יחד. כשבוע לאחר תום העונה של האח הגדול הצהירה בר זוהר בראיון ל"מעריב": "שלומי בחור מקסים. כשיצאתי מבית האח הגדול הבנתי שאני אוהבת אותו כבן אדם ולא כבן זוג ולכן זה הסתיים בצד הטוב ביותר". האם עכשיו והבה ייהנה מההטבות של להיות "האקס של.."? ימים יגידו.

אהבה של קיץ

אהבה של קיץ (מתוך האינסטגרם של לירון וייצמן )

 

מירי רגב מגלי עטרי 

ביום העצמאות ה-70 למדינת ישראל התחוללה אחת הסערות בזמר העברי כששרת התרבות, הגב' מירי רגב בחרה בעדן בן זקן וגלי עטרי לבצע יחד את "הללויה", השיר שזכה באירוויזיון 1979 ובוצע במקור ע"י להקת "חלב ודבש".

לאחר שיושרו ההדורים לגבי העובדה שלהקת "חלב ודבש" הודרה מלבצע בטקס יום העצמאות הרשמי את השיר והוחלפה בעדן בן זקן (זאת לאחר שגם נוכחותה בשיר של גלי עטרי הייתה מוטלת בספק), פורסמו נתונים כי בן זקן קיבלה על הופעתה והשתתפותה בשיר ובהקלטות פי 2 מעטרי, המבצעת המקורית. הוגן או לא? אתם תחליטו.

אפרים שמיר משרית חדד

עדיין בחגיגות יום העצמאות, סמוך ליום הזה לכנס עיתונות הקליטה חדד גרסת כיסוי ל"נתתי לה חיי" של להקת כוורת. זמן קצר לאחר צאת גרסתה לאוויר, פרסם חבר להקת  "כוורת", היוצר והזמר אפרים שמיר דעתו: "גועל, דאעש עם שיר". 

הרשת געשה מדבריו החמורים ושמיר עד היום טרם התנצל. אולי יום כיפור הוא זמן טוב לכך?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️??

A post shared by שרית חדד (@sarithadadofficial) on