מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה, אינסטגרם

איפה הטבעת? אלו הזוגות שהיינו רוצים לראות מתחת לחופה השנה

בין אם מדובר במערכות יחסים וותיקות או כאלו שרק התחילו לא מזמן, יש זוגות מפורסמים שאנחנו כבר לא יכולים לחכות לחתונה שלהם.. אז מי צריך להתחתן השנה?

יש לנו הרגשה שחתונות הסלבס הגדולות שהיו בשנה שנגמרה הן כלום לעומת השמחות הגדולות שצפויות לנו בשנה החדשה. לקראת תחילת השנה העברית החלטנו להציג לכם את הזוגות המפורסמים שהיינו רוצים לראות השנה מתחת לחופה.

מגי אזרזר וקותי סבג:

לא ברור איך זה קרה אך מגי אזרזר וקותי סבג הצליחו לשמור על מערכת היחסים שלהם בסוד במשך תקופה ארוכה. רק במרץ האחרון חשפו השניים את הקשר, כשהגיעו יחד לראשונה לאירוע מתוקשר. הופעת הבכורה הזוגית קרתה כאשר זוכה כאשר זוכה האח הגדול הרגיש שהוא חייב להגיע לטקס פרסי האקדמיה לקולנוע וטלוויזיה, בו קיבלה בת זוגו שני פסלונים. חצי שנה עברה מאז החשיפה הדרמטית של הקשר ואנחנו חושבים שהגיע כבר הזמן לטבעת.

חמודים יחד
 

מגי אזרזר וקותי סבג ( איציק בירן)

 

אליאנה תדהר ולי בירן:

הזוגיות של כוכבי הילדים אליאנה תדהר ולי בירן היא ההוכחה שגם קשר שהיה נראה כריבאונד בתחילתו עשוי להפוך לאהבה אמיתית. השניים החלו לצאת זמן קצר אחרי שחזרו לשוק הפנויים, לי סיים את מערכת היחסים שלו עם כוכבת הילדים דר זוזובסקי, שהייתה גם חברה טובה של בת זוגו החדשה ואילו אליאנה סיימה קשר של שלוש שנים עם אורן רוגובין. כנראה שבמקרה שלהם האהבה באמת ניצחה והם עברו להתגורר יחד שלושה חודשים בלבד אחרי תחילת הקשר. מאז, הזוג הקיטשי מרבה להופיע יחדיו, בין אם בסדרות משותפות, בפסטיגלים או במופע מוזיקלי חדש שהשיקו לאחרונה בו הם שרים את שירי הכבש השישה עשר.

 לי בירן ואליאנה תדהר עדיין מאוהבים
 

לי בירן ואליאנה תדהר ( רפי דלויה)

 

עדן פינס ועמרי בן נתן:

אמנם הזוגיות בין האיט גירל והדוגמנית עדן פינס ויוצא "האח הגדול" עמרי בן נתן היא ממש טרייה, אך אנו צופים לה עתיד מזהיר. השניים החלו לצאת רק לפני מספר חודשים ושמרו על הקשר בסודיות בהתחלה, אך מרגע שהחליטו להוציא אותו מהארון אנו זוכים לתמונות פוטוגניות במיוחד של השניים בשלל אירועים. למרות הפרש הגילאים בין פינס בת ה-21 לבין בן נתן בן ה-30 אנחנו מאמינים שאחרי מספר מערכות יחסים מתוקשרות שניהם יודעים מה הם מחפשים ולקשר הזה יש סיכוי להצליח. כזכור, עדן יצאה בעבר עם השף טום אביב ועם עומר אדם ועמרי ניהל מערכת יחסים עם קסניה טרנטול. אפילו שהם לא הרבה זמן יחד, ממש לאחרונה עשו בני הזוג צעד אמיץ ואימצו כלב ביחד ואנו מקווים שזה רק הצעד הראשון בדרך למגורים משותפים וחתונה.

עדן פינס ועמרי בן נתן בהשקה של מגנום וגו סטייל
 

עדן פינס ועמרי בן נתן (ראובן שניידר )

 

מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה:

לפני כמה חודשים הלב שלנו כמעט התפוצץ משמחה כשגילינו שמעיין אשכנזי ואביחי אוחנה חוזרים זה לזרועות זו. הקאמבק המתוקשר הגיע אחרי ארבעה חודשים, שנראו כמו נצח, בהם בילו הזוג בנפרד, לאחר שמעיין עזבה את הדירה המשותפת בסערה. השניים הכירו בריאליטי "האח הגדול", שם ריגשו אותנו במערכת היחסים המופלאה שנרקמה ביניהם לעיני המצלמות. מאז שיצאו מבית האח הם ניהלו זוגיות יציבה יחסית ופוטוגנית שתועדה לא מעט בתקשורת ובאינסטגרם. אנחנו לא רוצים ללחוץ אבל סיפור אהבה שכזה חייב להיגמר בטבעת, אתם לא חושבים?

 מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה נמצאים בכל חתונה הקיץ הזה
 

מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה (אור גפן )

 

שני גולדשטיין ועומר גורדון:

זוג נוסף שהכיר בתוך כותלי בית האח הגדול הם שני גולדשטיין ועומרי גורדון. מאז הכירו הם ממשיכים להוכיח לכולם שהם מתכוונים להצליח כנגד כל הסיכויים: מתחזקים זוגיות יציבה, מרבים להגיע לאירועים מתוקשרים ואפילו גרים יחד בביתה של שני גולדשטיין בתל אביב. אחרי שנה וחצי של קשר יציבה, הגיע הזמן לשאול - מתי החתונה?

 שני גולדשטיין ועומר גורדון זוגיים
 

שני גולדשטיין ועומר גורדון (אמיר המאירי )