לחיי הרבה שטיחים אדומים בשנה הבאה, אינסטגרם

מי הם הסלבס החדשים שיכבשו את השטיחים האדומים בשנה הקרובה?

מישראל אוגלבו זוכה "האח הגדול" למצדה איש ימיני, תגלית השנה של "אביב או אייל" ועד שלומי והבה החבר של אביבית בר זוהר - קבלו את המפורסמים החדשים

השנה החולפת הייתה שנה רוויית כוכבים עולים ונופלים בעולם הבידור, סלבס שצמחו מתכניות ריאליטי, תכניות מוזיקה ותכניות בישול וכאלו שאיכשהו מצאו עצמם בתוך הברנז'ה מבחירה או שלא. הרכבנו פרופיל של מיטב הסלבס שלדעתנו החלו לפרוץ השנה אך בשנה הקרובה יהיו הסלבס הבולטים של ישראל.

ישראל אוגלבו 

זוכה העונה הנוכחית של "האח הגדול", ברמן בן 27 שגדל בבני ברק ושירת כלוחם גולני, שבה ליבה של מדינה שלמה כשהלך עם האמת שלו והתגלה כמרגש בייחוד לאור סיפורו האישי של מי שהגיע מבית דתי ויצא מהדת למורת רוחם של הוריו בשביל לחיות את חייו בדרכו שלו.

כבר לאורך העונה התבלט בשל הרומן שהחל רוקם בבית האח עם מגי טביבי. אין ספק שהשנה הבאה הולכת להיות שנה מלאת סלפיים עבורו.

 עוד תמונה בשביל הפנתאון

עוד תמונה בשביל הפנתאון (דודי אור )

 

אלכס ינאי

היא אמנם נושקת לגיל 8 ונושאת את הטייטל "הבת של.." כוכבת הילדים המיתולוגית מהניינטיז מיכל ינאי, אבל אלכס ינאי, שכבר לפני שנתיים החלה קריירת דוגמנות לבגדי ילדים ופתחה ערוץ יוטיוב די ויראלי, הוכיחה השנה שיש בה הרבה מעבר ל"הבת של.." והיא יכולה להתפרסם ולהיות מוערכת בזכות עצמה.בימים אלה זוכה ינאי ג'וניור לפרסום בשל תפקידה הרציני הראשון בקולנוע בסרט הישראלי המועמד ל-12 פרסי אופיר - "הנשף" לצידו של סתיו סטרשסקו.  נועה קירל – מאחורייך!

אין כמו אמא

אין כמו אמא ( רפי דלויה)

 

מריה דומרק

הפיינליסטית של גמר "האח הגדול 9", הדוגמנית והבלונד שצבעו את העונה בלא מעט גלאם וגלורי, הפכה בשנה האחרונה, מעבר להיותה אושיית רשת, גם לאחד השמות המדוברים בתעשיית האופנה והבידור ושנה הבאה היא הולכת לטרוף קמפיינים נוספים ולהיות חלק מעין התקשורת הישראלית (או ליתר דיוק צלמי הפפראצי).

 יפה שתיקה לחכמים

יפה שתיקה לחכמים (שוקה כהן )

 

שלומי והבה

 בן זוגה המסוקס של אביבית בר זוהר,  הדוגמן שלומי והבה בן ה-24, החל את טבילת האש שלו בתעשייה ובאור הזרקורים כשהגיע לאחרונה להתערבב בהשקת ערוץ האופנה הישראלי החדש. בראיונות המתוקשרים הוא לא חוסך מלדבר על הבת זוג החדשה וגינוניה היקרים, אך נראה כי הוא מצליח למנף זאת לקידום אישי עם כוונות ושמועות להשתתף בעונה הקרובה של "המרוץ למיליון", מגעים על קמפייני אופנה נחשקים והמון דאק פייס למצלמה.

 מגי טביבי ושלומי ווהבה מחכים לאהובים

מגי טביבי ושלומי ווהבה מחכים לאהובים ( רפי דלויה)

 

מצדה איש ימיני 

הזוכה הגדולה בתחרות המוזיקה "אביב או אייל" ששבתה את לב השופטים והקהל בגמר עם המשאפ המטמטם ל"אנא בכוח" ו"טיפת מזל" שריגש מדינה שלמה. קרוב לוודאי שבעקבות הזכייה, צפויה לה שנה אינטנסיבית של עבודה על חומרים חדשים, מעקב תקשורתי צמוד שיבחן את ההשערה אם אכן היא מצדיקה את זכייתה ובעיקר המון אהבה וחום מהקהל.

 מצדה ואייל גולן

מצדה ואייל גולן (ארן חן )

 

מושיק עפיה

כוכב "היחידה", הזמר וכוכב הריאליטי מושיק עפיה, שזכה ב"אח הגדול VIP" לפני כמה שנים, נקלע למשבר כלכלי ויצא ממנו, חוזר אלינו שוב בריאליטי חדש "היחידה" הפעם לצד ברלד, שי חי, האולטראס, דורון מירן וסטלוס ושאר חבריו לתכנית בניסיון להוכיח שהוא לא רק זמר שנאבק על ימי תהילתו, אלא גם יש בו הרבה מעבר לכך: גאוות יחידה. בין לבין הוא הוציא אלבום חדש ומתחזק זוגיות עם דיירת של האח הגדול, אינה סטיוארט - זוגיות שמצליחה להפנות לעברו את אור הזרקורים. האם זה יהיה קאמבק השנה?

במצב מאונך

במצב מאונך (אור גפן )

 

נועם בתן

פיינליסט "אביב או אייל?", חייל בן 20 מרעננה, גילה בגרות מפתיעה לאורך העונה ושבה לב מעריצותיו עם הקאבר שביצע ל"פורמידאבלה" של סטרומאה. הוא כריזמטי, רגיש ובעיקר מוכשר ואין ספק שיהפוך בשנה הקרובה לשובר לבבות לא קטן שיסוקר לא מעט.