גאווה ישראלית בשנגחאי, יחצ

ג'יג'י חדיד ביי: שון לוי כובשת את המסלול של טומי הילפיגר

הדוגמנית הישראלית ממשיכה לכבוש את פסגת תעשיית האופנה וצעדה השבוע בתצוגה המדובר של מעצב העל בשנגחאי יחד עם היילי בולדווין

  • פורסם ב:
  • 06/09/2018 10:15
  • |

ביום שלישי האחרון, התקיימה בנמל הבינלאומי בשנגחאי, תצוגת האופנה של טומי הילפיגר לסתיו-חורף 2018-19. על המסלול פסעו שגרירות המותג החדשות לקולקציית הנשים- היילי בולדווין- ארוסתו הטריה של ג'סטין ביבר ו'איט גירל' אמריקאית, ו-וויני הארלו- דוגמנית בינלאומית ואקטיביסטית רשת ושגריר המותג לקולקציית גברים- אלוף פורמולה1- לואיס המילטון. את ישראל ייצגה לראשונה הדוגמנית העולה שון לוי, שצעדה על המסלול לצד הכוכבות הגדולות.

ב-05.09.2018 נערכה בחנות טומי הילפיגר שבשרונה תל אביב, פרזנטציה לקולקציית סתיו חורף 2018-19 של טומי הילפיגר. לאירוע הגיעה במיוחד ממטה טומי הילפיגר באמסטרדם, מנהלת שיווק ותקשורת טומי הילפיגר העולמית- אלאונורה טוראסה.

קולקציית הנשים של טומי הילפיגר לסתיו 2018, עוצבה בהשראת 'אייקונים אמריקאים' בשילוב הסגנון הקבוע של המותג ומציגה טוויסט לפריטים קלאסיים על זמניים בהתאם לימינו. פריטים מרכיבי מלתחה מוכרים ואהובים הכוללים חולצות אוקספורד ומקטורנים, 'עוצבו מחדש' באמצעות גזרות אוברסייז, סגנונות 'יוניסקס', עם השראות מדי צבא.פלטת הצבעים מורכבת מגווני אדמה חמים, בדי גלן, צבעי אדום חזקים ופסים בצבעי כחול ולבן. פריטים קלאסיים אמריקאיים אייקוניים הופכים לפריטי חובה רב שימושיים, המסייעים ללא מאמץ לקבלת מראות שונים מאירוע אחד לאחר.

 גאווה ישראלית בשנגחאי

גאווה ישראלית בשנגחאי (יחצ )

 
 שון לוי נחה מאחורי הקלעים

שון לוי נחה מאחורי הקלעים (צילום פרטי )

 
 היילי בולדווין כובשת את המסלול

היילי בולדווין כובשת את המסלול (יחצ )

 
 כל היפות בתמונה אחת

כל היפות בתמונה אחת ( יחצ)