יעל בר זוהר תעשה את החגים לבד, אינסטגרם

עונת הישרדות VIP יצאה לדרך: מי המפורסמים שטסו לאי?

ממני נפתלי לאלכסה דול ורותם רבי ועד ליהיא גרינר וג'ובאני רוסו - כל הסלבס שנפרדו מהמשפחה למשך תקופת החגים וטסו לנסות להביא את המיליון

  • פורסם ב:
  • 20/08/2018 10:03
  • |

אתמול (ראשון) בערב, יצאה לדרך העונה החדשה של הישרדות V.I.P, שתהיה עונת סלבס. ארזו, והגיעו לנמל התעופה: מני נפתלי, אסף אשתר, נעמה קסרי שכבר זכתה במשחק, מלכת היופי לשעבר רותם רבי, אורין ג'ולי האקסית אבנר נתניהו, השחקנית לונה מנסור, אלכסה דול שאחרה, משה פרימו שדרן הספורט, עינת ארליך, ג'וזי זירה מהמירוץ למיליון, מר ישראל מישל תורני, וליהיא גרינר. 

אחד הארועים המרגשים שהיו בנמל התעופה היה הפרידה בין המנחה גיא זוארץ לאשתו יעל בר זוהר. רגע לפני שגיא התעופף לחודשיים,האישה שהולכת כנראה הכי פחות להנות מהצילומים (או שכן ) ומהמרחק, לקחה אותו לטיפול זוהר ופנים מספר שעות בודדות לפני הטיסה. במהלך הטיפול שעברו על ידי המומחית לרופאה טבעית פולה בליק דיין, עבר גיא תדרוך לגביי תחזוק עור הפנים והגוף על ידי פולה במהלך התקופה הקרובה בא הוא הולך להיות בג'ונגל ולשהות במזג אויר טרופי. גיא יצא מהקליניקה לא רק בפרצוף זוהר שמוכן לקלואז אפ של המצלמות אלא גם עם מספר מוצרים לשמור עליו ממזג האויר הטרופי.

המפורסמים, שיבלו את החגים אי שם באי פיליפיני או משהו בסגנון, נפרדו מבני המשפחה ויצאו להרפתקה אקזוטית, שבסופה יחזרו לעוד שנייה וחצי לתודעה של הקהל הישראלי. בהצלחה לכולם. 

ג'ובאני רוסו

ג'ובאני רוסו(יוסי כהן )

 
 ג'וזי זורה

מישהו מכיר? (יוסי כהן )

 
 אסף אשתר

אסף אשתר(יוסי כהן )

 
 מני נפתלי

מני נפתלי(יוסי כהן )

 
 נעמה קסרי

לונה מנסור (יוסי כהן )

 
 רותם רבי

רותם רבי(יוסי כהן )

 
 עינת ארליך

עינת ארליך(יוסי כהן )

 
 ג'וזי מהמירוץ למיליון

ג'וזי מהמירוץ למיליון(יוסי כהן )

 
 נעמה קסרי

נעמה קסרי(יוסי כהן )

 
 ליהיא גרינר

ליהיא גרינר(יוסי כהן )

 
 אורין ג'ולי

אורין ג'ולי(יוסי כהן )

 
 אירה דולפין

אירה דולפין(יוסי כהן )

 
 שמחה גוואטה

שמחה גוואטה(יוסי כהן )

 
 אלכסה דול

אלכסה דול( יוסי כהן)

 
 גיא זוארץ מתפנק אצל פולה

גיא זוארץ מתפנק אצל פולה (אינסטגרם )